Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je randění naprosto skvělé a nikdy bychom s ním neměli přestávat!

Taková milá pracovní schůzka to byla…
Zdroj: profimedia.cz
Randění je jednou z nejzábavnějších činností na světě. Dokonce i lidé, kteří jsou dávno v chomoutu, se k několika flirtujícím schůzkám ročně dostanou. Proč si je také odpírat?!

Můžeme tomu říkat třeba pracovní schůzka nebo kafíčko se známým. Jenže jakmile s námi u stolu usedne někdo, s kým si (klidně jen čistě hypoteticky) dokážeme představit sex, je to rande jako vyšité.

Tohle je 5 důvodů, proč bychom to měli přijmout jako holý fakt a vůbec se randění nebránit.

1) Zvedneme si sebevědomí

Schůzka se sympatickým člověkem je vždy oboustranně prospěšná. Pokud nám dá někdo i sebemenším způsobem najevo, že o nás jeví zájem, naše sebevědomí začne spokojeně vrnět a my s ním.

2) Uvědomíme si, že máme doma poklad

Když si čas od času vyrazíme s někým novým, můžeme se utvrdit v tom, že náš současný partner je naprosté terno. Po světě totiž nechodí jen dokonalí, zábavní a krásní lidé. A to je dobré si uvědomit.

3) Nabereme kontakty

Randění může být prospěšné ve všech sférách. Projevené sympatie se počítají zvlášť na poli kariéry. Ani zadané ženy by tudíž čas od času neměly odmítat pozvání na kafíčka od svých šéfů.

4) Projdeme si kurzem sebeovládání

Pokud narazíte na někoho, kdo se vám opravdu hodně líbí, a máte pocit, že by nevinné rande mohlo skončit v jeho nebo vaší posteli, máte jedinečnou příležitost ujistit sami sebe, jak hluboce milujete svého současného partnera a jak jste v tomto směru stálí. Nebo jste s ním snad jen ze zvyku? Důvěřuj, ale prověřuj!

5) Jsme jenom lidé

Potkávat nové lidi, cítit bušení na spáncích, motýlky kolem žaludku a mrazení za krkem je jednou z nejlepších věcí, kterou nám naše živočišnost přináší. A bojovat proti vlastní přirozenosti přináší jenom frustrace a komplikace. Flirtování může být mnohem zábavnější než sex, a proto bychom se ho ani v trvalém a šťastném vztahu neměli vzdávat. Léty prověřeno.

Související články

Další články