Víte, proč žádný muž nechce mít doma ortodoxní veganku?

1. Protože pokud jíte maso, jste vlastně automaticky vrah. Jako Rychtář.

2. Veganství je především láska k zvířatům, z čehož pak plynou i věci, které vás bez důslednějšího zamyšlení nenapadnou. Jako například místo do cirkusu, chodíte před cirkus protestovat. Když ve vaší blízkosti napadne pes dítě, musíte běžet na pomoc psovi, aby se mu ten malý dareba nevysmýkl. Z domova se vám postupně stane útulek pro všechny opuštěné kočky z okolí. A že se zřejmě všechny veganky na svém prvním sletu domluvily, že se přestanou holit, je už jen taková třešnička na jejich jáhlovém dortu.

3. Pak je tu samozřejmě jídelníček, díky kterému se dostanete nebezpečně blízko k otrubám, jáhlám, sóje a jiným nechutninám.

4. Nejenže se s těmito dostanete do styku, ale čas od času, chtě nechtě, se vám něco z toho dostane i do pusy. Ať už z důvodu, že točíte vlastní verzi Fear Factor (kde mimochodem v originále už snědli koule snad všech živočišných druhů, včetně koulí Mozartových) a snažíte se to trumfnout. Anebo jste se jen opilí vsadili, že to dokážete sníst a následně neumřít.

5. Kapitola sama pro sebe je, když se vás pokouší obrátit na svoji víru, a to taktikou: Láska prochází žaludkem. V tomhle případě prochází, následně se obrací a zase vychází. Čili až tu svoji holubičku chlupatou tou láskou celou poblijete, zjistíte alespoň, do jaké míry je ortodoxní. V případě, že je, si prostě sbalíte svých pět koček a půjdete o dům dál.