Hektický a uchvátaný život nechce nikdo.

Těchhle 5 důvodů vás v tomto názoru jedině utvrdí!

1. Zácpy

I když vám pracovní doba začíná od devíti, je nezbytné vyrazit z bytu o půl osmé. Párkrát si za cestu do zaměstnání zanadáváte, ale i tak jste ve finále šťastní, že jste dorazili v 8:58.

2. Hektický život

V Praze chvátají všichni. Dokonce ani důchodci nemají času nazbyt, protože slevy v supermarketech netrvají věčně. Jihočeské máslo a vajíčka jsou pryč, než bys řekl švec!

3. Nájem

Platit si byt v hlavním městě vyjde zhruba na stejné peníze jako postavit rodinný domek za Prahou. Komu by se taky chtělo odevzdat své prémie za doplatek za elektřinu, že?

4. Pověst

Brňák, kterému se zalíbí v Praze, je ve své domovině nadobro odepsán. Okamžik, kdy se vám krátké zobáky vysmějí za váš přízvuk, za to opravdu nestojí!

5. Vtipy o Pražácích

V Brně na náměstí pije chlap vodu z místní kašny. Přiběhne k němu bodrý Moravák a hned spustí: „Chlape, fuj, nechlemté to, je to plné sraček, psi sa tu kůpů, chčijó do toho frajaři!“ Chlap zvedne hlavu a praví: „Promiňte, co jste říkal? Já vám nerozumím, jsem z Prahy.“ „Nic, nic, chlapče, jen že ta voda je studená, pij pomalu!“