Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je lepší si zaplatit gigola než doma trpět normálního chlapa

Zdroj: Profimedia.cz
Ano, všichni toužíme po lásce. Někdy, když ji nalezneme, ale zjistíme, že to zkrátka není ono. Musíme najednou prát, vařit, uklízet a poslouchat výtky. I proto je někdy lepší si zkrátka zaplatit profesionálního gigola a nechat se obskakovat.

1. Pokud máte dostatek finančních prostředků, gigolo pro vás nebude problém. Z fleku vám může nahradit manžela, když si ho najmete na delší dobu. Na nekonečnou dovolenou plnou vášnivého milování si budete muset připravit ranec, ale určitě to bude stát za to, protože on vám nikdy neřekne, že jste tlustá.

2. Gigolo sní veškeré vaše jídlo s chutí. Nebude remcat nad bramborovou kaší, že v ní jsou hrudky nebo proč dáváte guláš, když chtěl přeci svíčkovou. Nehledě na to, že na jídla pro burany můžete zapomenout. Na dovolené si užijete top salátek s levandulovou limonádou… když si to zaplatíte.

3. Sex si můžete dopřát, kdykoli se vám zachce bez ohledu na to, jak vypadáte Gigolo vám bude lichotit 24/7 a vy pod jeho svalnatýma rukama budete kvést, protože lichotkami vás manžel naposledy zahrnul v devadesátých letech.

4. Připlaťte si i pár dnů po dovolené, ať vám iluze vztahu nevyprchá, a opovažte se po příjezdu šůrovat byt. Gigolovi je jedno, jestli vás povalí v bordelu nebo v naklizené klícce, a nejlepší na tom je, že vás svede, jenom když vy budete chtít, takže konečně nebudete muset předstírat migrény.

5. Než vám gigolo vysaje… kreditku, choďte s ním do společnosti, ať ostatní vidí, jakého kocoura máte doma. Známí na rodinných oslavách budou nadšeni, jakého jste si našla perspektivního mládence. Gigolo má totiž způsoby a umí se chovat, nikdo tudíž nepřijde na to, že se ve skutečnosti jedná o výhodný obchod.

Související články

Další články