Posbírali jsme pro vás důvody, proč se fronta na pracáku vyplatí!

1. Neunavíte se tolik. Ať už člověk dělá téměř jakoukoliv práci, hrozí mu únava buď fyzická, nebo duševní. A to i těm, které jejich práce baví (uhlobaroni), nebo těm, kteří svoji práci přímo milují (sportovci). Ti jsou občas tak štěstím bez sebe, že je k sobě přivedou až kapačky. Něco takového se vám na pracáku nestane. Když jste unavení, můžete se i posadit.

2. Nemusíte řešit peníze. Žádné nemáte, o starost míň.

3. Nehrozí vám vyhazov. Nemusíte se každý den bát jestli něco nezkazíte, jestli vás nebudou otravovat zákazníci, jestli vás šéf nesjede. Jediné, co musíte, je na pracák dojít, když jste objednaní. Což je občas taky dřina, ale co byste pro svoji kariéru bohéma neudělali.

4. Ve frontě na pracovním úřadě si najdete mnohem lepší kamarády než mezi kolegy v práci. Nejen že máte hodně společného, ať už je to cílená zahálka nebo spousta volného času, ale i když se vám někdo nezdá, víte, že za pět minut už ho stejně nikdy neuvidíte. V práci máte s kolegy společné většinou jen záchody a šéfa. A přesto spolu musíte být den co den.

5. Nemusíte dělat nic, co vás nebaví. Řeknete si, dneska se budu jenom válet a dělat si srandu z veganů, a tak se jen válíte a děláte si srandu z veganů. Nemusíte vstávat. V brzkých ranních hodinách se povětšinou teprve vracíte z hospody. Kde jste tedy jen seděli a koukali, protože nemáte peníze. Ale přesto se nic nevyrovná pohledu na lidi směřující do práce, kteří z vaší tváře čtou, že vy jdete domů spát.