1. Snadné Ahoj U silnějších holek je výhoda, že nejsou zapšklé a namyšlené. Mají na tváři pořád úsměv, a tak je lehčí s nimi navázat konverzaci, případně získat jejích telefonní číslo.

2. Sbohem počítání kalorií Ať už máte chuť na pivo či přeslazenou koblihu, silnější holky neřeší jak své kalorie, tak ani svého partnera. Tak že si můžete dopřávat tolik jídla, sladkostí a limonád, po kolika jen vaše srdcí touží. A také vám u toho plnoštíhlá holka bude dělat společnost, nebo vás dokonce vezme na ta nejlepší místa se spoustou dobrých jídel za málo peněz.

3. Láska prochází žaludkem A tlusté dívky to moc dobře vědí! Kuchyň je totiž místo v domě, které znají nejlépe a cítí se tam ještě více sexy než normálně. Připraví vám to nejlepší jídlo, poté naservírují ten nejlepší a nejkrémovější dort. A možná bude večer i něco víc.

4. Rozhodně se nebudete nudit Silnější holky jsou takové upovídané a vysmáté kuličky, které kolem sebe šíří radost a smích. Rozhodně se nestane, že by jste po jejím boku mlčeli, či umírali nudou. Tahle holka umí zlepšit jakoukoliv chvíli ve vašem životě.

5. Nikdy vám ji nikdo nevezme O vyhublou instagramovou kočičku se snaží každý povrchní idiot, protože nedokáže ocenit kvality silnější, ale zato zábavné holky. Tudíž je menší pravděpodobnost, že vám vaší vysněnou baculku někdo neuloví a ona spíš zůstane už navždy vaše.