1. Chlupaté podpaží je znakem radikálního feminismu. Radikální feministky jsou proslulé tím, že je s nimi v posteli hrozná nuda. Prý ještě větší nuda než s vítězkami České Miss. Pánové, pokud chcete zažít vzrušující noc plnou romantických polibků a kvalitního sexu, tak se neoholenému podpaží vyhněte velkým obloukem.
  2. Chlupaté podpaží vytáhla na veřejnost Madonna. A Madonna už je stará rašple. Skuteční muži nemají rádi staré chlupaté rašple.
  3. Chlupaté podpaží propaguje Miley Cyrus. A Miley je mladé nevyzrálé střevo, které frčí na drogách. Skuteční muži nemají rádi nevyzrálá fetující střívka.
  4. Chlupaté podpaží je znakem otevřeného exhibicionismu. Začíná to ukazováním chlupů, bude to pokračovat ukazováním soplů z nosu? Nebo ukazováním menstruačního tamponu? Vždyť i toto je přeci PŘIROZENÉ, nebo ne? Nebo si nějaká základní pravidla etiky přece jen zachováme?
  5. Je to hnus.

P.S.: Pokud vás tento článek pořádně naštval a zakládáte si na tom, že si neholíte podpaží, tak je to vaše věc. Pokud ovšem zůstane zavřená ve svém pokojíčku. Pokud vyrazíte do MHD, už to vaše věc není. Už je to věc veřejná a věc nechutná.