Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je chlupaté podpaží u holky odporný a nechutný trend

Amanda Lepore a její kámoška Ladyfag mají zvláštní pocit, že jsou
trendy. A Madonna? Ta už nemá co nabídnout. Té zbyly jen ty chlupy.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Pokud máte chlupaté podpaží, češete si ho pomocí hřebínku, hnojíte pomocí vitaminů a považujete ho za znak vlastní krásy a výjimečnosti, pak tento text nečtěte. Nebo se u něj hrozně moc naštvete. Už jste překlikla jinam? O.K. Takže pro všechny ostatní, takhle vidí chlupatou módu chlap. Je to hnus a tady máte 5 důvodů, proč je to odporný hnus.
  1. Chlupaté podpaží je znakem radikálního feminismu. Radikální feministky jsou proslulé tím, že je s nimi v posteli hrozná nuda. Prý ještě větší nuda než s vítězkami České Miss. Pánové, pokud chcete zažít vzrušující noc plnou romantických polibků a kvalitního sexu, tak se neoholenému podpaží vyhněte velkým obloukem.
  2. Chlupaté podpaží vytáhla na veřejnost Madonna. A Madonna už je stará rašple. Skuteční muži nemají rádi staré chlupaté rašple.
  3. Chlupaté podpaží propaguje Miley Cyrus. A Miley je mladé nevyzrálé střevo, které frčí na drogách. Skuteční muži nemají rádi nevyzrálá fetující střívka.
  4. Chlupaté podpaží je znakem otevřeného exhibicionismu. Začíná to ukazováním chlupů, bude to pokračovat ukazováním soplů z nosu? Nebo ukazováním menstruačního tamponu? Vždyť i toto je přeci PŘIROZENÉ, nebo ne? Nebo si nějaká základní pravidla etiky přece jen zachováme?
  5. Je to hnus.

P.S.: Pokud vás tento článek pořádně naštval a zakládáte si na tom, že si neholíte podpaží, tak je to vaše věc. Pokud ovšem zůstane zavřená ve svém pokojíčku. Pokud vyrazíte do MHD, už to vaše věc není. Už je to věc veřejná a věc nechutná.

Související články

Další články