Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč fanoušci přestali mít rádi fotbalovou Plzeň

Limberský je na pranýři. Právem.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Plzeň předváděla atraktivní fotbal, hrála Ligu mistrů a fanoušci ji milovali. Pozor, respektovali ji i fanoušci jiných ligových klubů. Jenže pak se něco zlomilo. V podstatě lze říci, že nenávist k Plzni vyvolávají tři slova - Damková, penalty, Limberský.

1. Limberský simuluje a lže…

„Narazil jsem si míč s Pavlem Horváthem, dal jsem si ho do běhu a šel mezi dva sparťany. Ucítil jsem nohu Hušbauera, kontakt tam byl. Z mého pohledu jasná penalta,“ to vyprávěl do televizních kamer David Limberský, když zařídil nasimulovanou penaltou vítězství proti Spartě. Všechny televizní kamery ho usvědčily ze lži. Letenská tribuna od té doby skanduje pokřik, že Limberský je hovado.

2. Penalty, ofsajdy, tlačenka…

Penaltička pro Plzeň. To je notoricky známý pojem, který ukazuje na fakt, že když se západočeskému týmu občas herně nedařilo, pískl rozhodčí vymyšlenou penaltu a bodíky byly doma. Čachrovalo se také s ofsajdy a kartami. Vše pro Viktorii Plzeň. A fanoušci si toho začali všímat.

3. Damková a její estébáček na tribuně vedle plzeňského vedení…

Šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková je z Plzně a tohle město miluje. Za manžela má estébáčka Romana Berbra, který je nejvlivnějším mužem českého fotbalu a do kapsy strčí i jabloneckého šéfa Peltu. A když si jde Damková s Berbrem drze sednout na tribunu vedle majitelů a šéfů Plzně, tak to zavání výsměchem do tváře celé fotbalové veřejnosti.

4. Bystroň na piku…

Po utkání Ligy mistrů v běloruském Borisově jde na dopingovou kontrolu David Bystroň. V těle mu najdou metamfetamin (tedy pervitin). Bystroň nikdy nevysvětlí, jak se mu drogy do těla dostaly. Nevysvětlí to nikdo z Plzně, raději rozehrávají konspirační hru o tom, že Davidovi někdo z Bělorusů mohl něco hodit do pití. Jenže šuškanda hovoří o tom, že kdyby byli tehdy vylosováni na dopingovou kontrolu i jiní hráči Plzně, našli by jim v krvi drogy také. Hovoří se o kolosálním mejdanu, na který doplatil jen naivní obránce. A hovoří se o tom, že v Plzni se chlastá a za holkama chodí více, než je u profíků akceptovatelné.

5. Opilec v bentley…

Poslední kousek Davida Limberského máme všichni v paměti. Opil se jako hovado, sedl za volant a může být rád, že nikoho nezabil. Pokání? Zapomeňte. Hned v dalším zápase po tomto hříchu slaví Limba gól tak, že po hřišti řídí imaginární auto. Vysmál se reprezentant všem těm, kteří za volant sedají střízliví? Těžko hádat. Faktem je, že Plzni po jeho extempore ubylo zase pár fanoušků.

Související články

Další články