Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč chlapi preferují hloupé holky

Taky máte v okolí hloupou holku, okolo které se pořád motají chlapi, i když má v hlavě úplně vygumováno? Přesto má taková žena víc nápadníků než schopné a samostatné holky, proč tomu tak je?

1. Nízké sebevědomí

Když má chlap nízké sebevědomí a není si sám sebou jistý, tak po svém boku nechce nikoho, kdo by ho intelektuálně převyšoval. Nechce být poučován a radši mluví s někým, kdo mu hltá každé slovo a neumí argumentovat. Takový týpeček logicky sahá po ženě ještě hloupější, než je on sám.

2. Společenská prestiž

Spousta mužů touží být ve společnosti svých kámošů nebo obchodních partnerů za největší alfa samce a machry. Proto nechtějí, aby jim tuhle image na veřejnosti někdo kazil. Proto mají vedle sebe ženu, která radši nebude před ostatními moc mluvit, aby se neukázalo, že je někdo důvtipnější a chytřejší než on. Chtějí mít prostě svou partnerku „na háku“.

3. Hodně hloupých holek dobře vypadá

Samozřejmě nelze jednoduše říct, že hloupé holky jsou hezké a chytré ne. Ale pokud jsou vašimi jedinými zájmy fitko a sledování make-up tutoriálů, tak budete vypadat dobře. A mnoha mužům stačí, když mají po svém boku hezký obal a uvnitř prázdnotu.

4. Když má žena moc zájmů, nevěnuje se dostatečně chlapovi

Někteří muži se domnívají, že středobodem ženského života je péče o chlapa. Proto nechtějí partnerky, které mají svůj vlastní život a plno zájmů. Upřednostní ženu, která svůj život přizpůsobí muži. A takové ženy bez vlastního života nebývají obvykle moc chytré.

5. Chtějí zachraňovat

Hloupá žena si s ničím neporadí, nic nevyřeší. A pak může na bílém koni přijet muž, který se najednou cítí jako největší zachránce. Takový pocit bude mít u samostatné ženy jenom málokdy.

Související články

Další články