Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč byste se určitě nechtěli vyspat s Courtney Stodden

S Courtney se do postelových hrátek fakt nepouštějte!
Zdroj: Profimedia.cz

Určitě o ní hodně z vás sní – je to blondýna, takových 175 centimetrů vysoká, její míry jsou 90–60–90, je okouzlující, vtipná a – je inteligentní. Ano, takovou ženu by si přál asi každý chlap (možná i některá z žen), ale potkat ji není tak jednoduché. V minulosti by takovou kočkou, kterou byste chtěli mít v posteli, mohla být třeba taková Courtney Stodden (19) – ovšem vynecháme-li fakt, že byste si museli vystačit se všemi pozitivy kromě mozku. Dnes už tahle chodící plastelína ale nestojí za nic. A proč? Důvodů jsme našli hned pět!

1. Rozpadne se pod vámi Tahle americká hvězdička byla dřív pěknou holkou, za kterou se otočil každý. Dneska, v jejích 19 letech má víc plastik než kterákoliv starší vydržovaná panička. Pokud jí nechcete cálovat jmění na reoperace, nezačínejte si s ní.

2. Byla „použita“ starší osobou Courtney byla provdaná za herce Douga Hutchisona, který je o 34 let starší než ona. Kdo ze svéprávných osob by chtěl kopulovat s holkou, která v sobě měla zastaralé genetické informace?

3. Nedoplatili byste se Myslíte si, že to, že byste s touhle „celebritou“ randili, by znamenalo, že budete mít sex zadarmo? Zbláznili jste se? Courtney je NĚKDO a své tělo jen tak pro nic za nic rozdávat přeci nebude.

4. Pokousal by vás Dourtney Courtney si zatím místo Courtney Jr. pořídila Dourtney – čtyřnohého mazlíčka, kterého obléká do stejně šílených kostýmů, jaké nosí ona. Dourtney má svou paničku natolik rád, že ji při každé příležitosti brání a na návštěvy většinou vyjíždí. Není tedy vyloučeno, že by vás ňufík mohl během inkriminovaného aktu kousnout do prdýlky.

5. Make-up Devatenáctiletá star je ulítlá na líčení a nenalíčená se necítí dobře ani doma. Zlí jazykové tvrdí, že se na intimní hrátky líčí ještě výrazněji a nesnese, když se někdo jejího namalovaného obličeje dotýká. Líbačky ani něžné doteky po jejím obličeji nepřichází v úvahu. O čem pak ten polovičatý sex je, že?

Související články

Další články