Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

5 důvodů, proč byste rozhodně neměli sledovat novou řadu Česko Slovensko má talent

Jaro Slávik se může radovat. Na obrazovkách Primy skončil, ale jeho partička ho jistě "pustí ke korytu" nějak jinak.
Zdroj: herminapress.cz

V neděli se na Primě rozjíždí nová řada reality show Česko Slovensko má talent, kterou bude pro změnu moderovat Pyco s Prachařem, a v porotě usedne pro změnu Jaro Las Vegas Slávik a Lucie Bílá (47). Doplní je Leoš Mareš, nová tvář Primy, která má svoji vlastní talk show, na kterou se kromě Faltýnové nikdo nekouká.

Všechno, co v průběhu podzimu v Talentu uvidíme, už jsme viděli v jednom ze tří předchozích ročníků. Ale pokud vám na odpuzení nestačí vidina nedělních večerů trávených ve společnosti tribunky lidu Lucie Bílé, zde je pět důvodů, proč Talent nesledovat.

1. My v eXtra.cz se budeme pravidelně každý týden obětovat a přinášet vám nejen přehled toho, co nás u televize uspávalo, ale také exkluzivní informace ze zákulisí. Sledovat televizi tedy netřeba.

2. Vystoupí tam několik zázračně zpívajících dětí, někdo z cirkusu, pár neobjevených zpěváků, po kterých za týden neštěkne pes, pár zaměnitelných tanečních skupin, Slávik řekne, že to tu ještě nebylo, Bílá bude řvát jak pářící se pavián a nakonec to vyhraje nějaký cizinec.

3. Leoš Mareš bohužel nebude vtipný a Lucie Bílá se bohužel bude snažit být vtipná.

4. Lucie Bílá s vycpanou činčilou na hlavě a mravokárnými projevy vůči zlu všehomíra je v neděli večer horší než přivítat doma exekutory.

5. Jaro Slávik je inkarnací ďábla a celou soutěž si zmanipuluje k obrazu svému. Las Vegas zdar!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy