Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč byste rozhodně neměli sledovat novou řadu Česko Slovensko má talent

Jaro Slávik je jedním z důvodů, proč celý podzim nezapnout Primu.

V neděli se na Primě rozjíždí nová řada reality show Česko Slovensko má talent, kterou bude pro změnu moderovat Pyco s Prachařem, a v porotě usedne pro změnu Jaro Las Vegas Slávik a Lucie Bílá (47). Doplní je Leoš Mareš, nová tvář Primy, která má svoji vlastní talk show, na kterou se kromě Faltýnové nikdo nekouká.

Všechno, co v průběhu podzimu v Talentu uvidíme, už jsme viděli v jednom ze tří předchozích ročníků. Ale pokud vám na odpuzení nestačí vidina nedělních večerů trávených ve společnosti tribunky lidu Lucie Bílé, zde je pět důvodů, proč Talent nesledovat.

  1. My v eXtra.cz se budeme pravidelně každý týden obětovat a přinášet vám nejen přehled toho, co nás u televize uspávalo, ale také exkluzivní informace ze zákulisí. Sledovat televizi tedy netřeba.
  2. Vystoupí tam několik zázračně zpívajících dětí, někdo z cirkusu, pár neobjevených zpěváků, po kterých za týden neštěkne pes, pár zaměnitelných tanečních skupin, Slávik řekne, že to tu ještě nebylo, Bílá bude řvát jak pářící se pavián a nakonec to vyhraje nějaký cizinec.
  3. Leoš Mareš bohužel nebude vtipný a Lucie Bílá se bohužel bude snažit být vtipná.
  4. Lucie Bílá s vycpanou činčilou na hlavě a mravokárnými projevy vůči zlu všehomíra je v neděli večer horší než přivítat doma exekutory.
  5. Jaro Slávik je inkarnací ďábla a celou soutěž si zmanipuluje k obrazu svému. Las Vegas zdar!

Související články

Další články