Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč by měla Lucie Vondráčková milovat Plekancovu lásku Šafářovou!

Jak to tedy doopravdy bylo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
GLOSA: Když Tomáš Plekanec (35) pár týdnů po oznámení rozchodu s Lucií Vondráčkovou (38) oznámil, že randí s Lucií Šafářovou (31), mnohé ta rychlost překvapila. Jenže nikdo do vztahu zpěvačky s hokejkou neviděl, takže netušíme, co k nové a bleskově rychlé nové lásce Tomáše vedlo. A i když jí nyní Vondrajda nemůže přijít na jméno, měla by ji podle nás vyloženě zbožňovat!

„Znám tolik případů, kde muž založil novou rodinu a ta první je najednou v zapomnění a nechtěná,“ vysvětlovala Lucie Vondráčková to, proč se rozhodla zabojovat o co nejvíc peněz v Kanadě místo rozvodu v Česku, kde by kromě výživného na děti kvůli předmanželské smlouvě neměla nárok vůbec na nic.

Pak se ještě k sokyni v lásce vyjádřila ještě dvakrát. Poprvé, když tvrdila, že kanadská média o ní a Plekym věděla už dávno (nic takového se ale ověřit nepodařilo), podruhé, když skrze právníka tvrdila druhou stranou vyvrácenou věc, že si Tomáš tenistku už nakvartýroval do bytu, kde Plekancovi doteď žili jako rodinka.

Evidentně ji prostě moc nemá v lásce. A přitom by měla mít spíš důvody, proč tomuhle vztahu velmi fandit, ba dokonce aby přímo podporovala manžela v tom, aby se synové Adam a Matyáš stýkali s tátovou novou holkou při návštěvách u něj co nejvíc. Proč?

1) Naučí je božsky tenis

Brzy sedmiletý Matyáš je blázen do tenisu, a tak by určitě nebyl proti, kdyby ho nová teta od táty učila. Byla bronzová na olympiádě, párkrát vyhrála Grand Slam, boží byla i ve čtyřhře. Lepší trenérku než lásku táty si prostě nemůže přát. A mladší bráška Adam (3) se určitě rád bude po starším sourozenci opičit.

2) Anglinu seká jako Baťa cvičky

Prckové jsou především angličtináři a francouzštináři. Lucie Šafářová má angličtinu v malíčku, takže nebude problém se s nimi domluvit. Jak to má s franštinou, to netušíme, ale Paříž miluje, je v ní pečená vařená, takže asi taky nebude žádná začátečnice. Navíc může přidat nový jazyk, který zvládá bravurně kvůli pár letům v Rakousku: němčinu. A hlavně je Češka, což chlapcům určitě prospěje, když doma se prakticky mluvilo jen cizími jazyky.

3) Jedna žena místo tří

Jak nedávno vyšlo najevo, u prcků se střídaly hned tři chůvy. To může i malým dětem dělat zmatek. Šafářová by ale zastala hned několik zaměření najednou.

4) Naučí je disciplíně

Vůbec si nedovolíme tvrdit, že by byli prckové nevychovaní, to ani náhodou. Ale teta, co se od dětství věnuje intenzivně sportu, je jednak k němu může mnohem víc motivovat, navíc se také od ní mohou hodně naučit do života. A především v pubertě by jí za to rodiče mohli být vděční. Tenistka, která je zvyklá plnit všechny svoje povinnosti do puntíku, asi nebude mít na cizí děti nějaký negativní vliv.

5) Zbude víc peněz pro chlapečky

Už kvůli strachu Lucky Vondráčkové z toho, že nová ženská by z Plekance mohla vytáhnout balík peněz, o které by čistě teoreticky mohl připravit své děti z prvního manželství, by měla Tomově novému vztahu fandit. Vždyť Lucie Šafářová si dosud za tenisovou kariéru vydělala přes 230 milionů korun. I po zdanění a výdajích, které jsou u tenistů a tenistek velké (platí trenéry, hotely, prakticky úplně všechno), jí zbyl balík peněz. Velmi amatérským hrubým odhadem kolem sedmdesáti milionů korun.

Takže kdyby si Tomáše Plekance brala, klidně určitě podepíše předmanželskou smlouvu a rovnou ve všech zemích světa najednou, aby se hokejista nemusel bát, že se náhodou časem kvůli penězům rozhodne rozvádět jinde. A taky si určitě koupí vlastní auto a nebude si přes příbuzného stěžovat, že Pleky je lakomec, co jí nechtěl darovat fáro.

Mohlo by vás zajímat

Další články