Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč by měl Borkovec odkopnout Knechtovou a rychle se zdekovat

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
GLOSA: Pořád se o tom spekulovalo, hodně lidí to vnímalo jako bulvární omáčku, ale nyní se ukazuje, že z Petra Borkovce (18) a Kataríny Knechtové (2x18+1) zřejmě opravdu je milenecká dvojička. Přečtěte si, proč má podle nás klučina svou porotkyni ze SuperStar odkopnout jako prašivého psa!

Katarína víceméně nevyvrátila spekulace, že s o dvacet let mladším Petrem Borkovcem něco má. Jenže...

1) Petr má na lepší. Nemusí mít vykopávku

Jasně, Katarína v SuperStar často vypadala luxusně (je to tak i po ránu, nebo přehršel šminek?), ale přiznejme si: Co si ti dva mohou asi tak po podařeném čísle vyprávět? Je víc než dvakrát starší a zatímco z Borkovce se bude postupně stávat chlap, ona se už pomalu bude hlásit na univerzitu třetího věku.

Ne že by věkové rozdíly ve vztazích sem tam, asi v jednom z bambilionu případů nefungovaly, ale tady to nevyjde. Tenhle věčně nadrženě působící alfa sameček si může prstem ukazovat a nemusí se plazit před pro jeho ročníky už starou brécou.

2) Vyhne se ponížení

S prvním bodem souvisí i ten druhý. I kdyby byla zpěvanka sebehodnější ženská pod sluncem, bude to ona, kdo v tom vztahu bude milovat míň a kdo bude mít tendenci za každou cenu poučovat, vychovávat, možná i ponižovat. Znám pár takových lovkyň dětí a jsou jak přes kopírák. Tak proč tohle podstupovat, když ten mladý panáček může mít slečnu, kde si budou oba dva rovni?

3) Zradila ho už jednou. Udělá to zase?

I když tenhle týpek na první pohled působí jako lovec skalpů, který musí přefiknout všechno s prsy, co jde okolo, podle našich informací je to prostě hodný kluk, jen má tak trochu víc testosteronu.

A tak si podle jeho kamarádů fakt nezaslouží zbytečné zklamání. Prý má zlaté srdce. Katarína už jednou ukázala, že pro ni je důležitější pochybná show než slušnost, když vykulenému skautíkovi spolu s ostatními porotci vynadala za ožírání se, a to jen na základě pokynů produkce. Přitom to všechno bylo úplně jinak

Když udělala takovou levárnu předtím, nedopustí se další, třeba tím, že bude jejich vztah „prodávat“ médiím, aby o ní dál bylo slyšet?

4) Kariéra mezi nimi vyvolá rozpory

Borkovec je teď na koni a bude se snažit rozjet kariéru. (Co si budeme povídat, skoro s jistotou můžeme tvrdit, že se mu to nepovede. Kdo by ale před lety čekal úspěch extrémně špatně zpívajícího Bena Cristovaa (31)?) Po boku teď má holčinu, která se taky díky SuperStar zapsala do povědomí diváků a bude to chtít zúročit.

Ale i když to není žádná Lucka Bílá, která si může dovolit vydržovat třeba patnáct hřebečků, pořád už má něco za sebou, což svádí k mentorování nejen ve vztahu, ale i ohledně branže. Radami může svému mládežníkovi pomoci, ale taky ho zadupat.

Ne, tudy cesta nevede. Pokud ji nebude poslouchat, začnou se hádat a stejně to blbě skončí.

5) Odkopne ho, až se nabaží?

Nevím, jestli může dlouhodobě fungovat vztah s holkou, která působila tak, že si vlastně do soutěže přišla zaš*kat. Balila snad všechny kluky, co vypadali aspoň trošku k světu (neměla v zákulisí šmajchlkabinet?), a když náhodou ne, došlo naopak na ponižování ohledně chrápacích schopností soutěžícího Jako by čumendou zrekognoskovala obsah rozkroku, připadal jí nedostatečný, a tak ohodnotila špatně i zpěv.

Jsme určitě nespravedliví, protože Katarína je hodná dušinka, která fakt nepoužívá cucáky jako spotřební uspokojovací zboží.

Ba ne, skutečně si nemyslíme, že tohle by mělo budoucnost. Připadá nám, že si Knechtová pohraje a rozloučí se, kluk pak bude mít psychiku někde hodně dole.

1 důvod navíc, proč s ní zatím zůstat

Chápeme, čím Knechtová Borkovce přitahuje. Už vážně něco zažila, působí docela smyslně (pro někoho někdy až vulgárně, ale O.K.) a na postel ji asi taky nebude třeba moc přemlouvat jako náctileté nanynky. A půjde i do praktik, které by vrstevnicím připadaly ekelhaft.

Máme porozumění pro to, že je vzrušující vidět starší holku, která už ví, co chce, a nebojí se dát najevo zájem. To je fakt sexy!

Bez problému, ale asi by to chtělo pořádně si užít a pak se přece jenom podívat po nějaké perspektivnější.

Související články

Další články