Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 důkazů lásky, které často přehlížíme! Víte o nich?

Jak vnímáte lásku vy?
Zdroj: Profimedia.cz
Láska je krásná věc, ale dokážete si užívat opravdové lásky, nebo stále vyhledáváte jen pobláznění a zamilovanost? Se skutečnou láskou totiž nepřicházejí jen velké věci, ale právě v maličkostech ji musíte nacházet. Všímáte si projevů a důkazů lásky?

Co pro vás představuje slovo láska? Považujete za důkaz lásky jen věci, jako jsou drahé šperky, žádost o ruku, neustálé opakování slov miluji tě, nebo ji spatřujete v mnohem obyčejnějších věcech? Ne nadarmo se říká, že pravý důkaz lásky je velmi malý.

Naučte se rozeznávat pobláznění, zamilovanost a skutečnou lásku. To, že se vám z někoho podlamují kolena, ještě neznamená, že jde o toho pravého, a proto si začněte všímat maličkostí a každodenností. Pokud se naučíte vnímat maličkosti, budete šťastnější a dokonce i zamilovanější. Tohle je 5 důkazů lásky, kterých si mnohdy ani nevšimneme.

1. Když se tě zeptá na tvůj názor.

2. Když ti pomůže s nákupem.

3. Když tě nechá spát o chvíli déle a připraví snídani.

4. Když pochopí tvou špatnou náladu a nehádá se s tebou.

5. Když trvá na společných večeřích.

Tak co říkáte na tyhle projevy lásky? Stačí vám, nebo jde o naprosto automatické věci, kterých si ani nevšimnete? Co takhle vykašlat se na ty obr signály a zaměřit se na maličkosti? Schválně, kolik jich za den napočítáte. Možná jich bude víc než 5…

Související články

Další články