Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

5 druhů jídel, jež vám zničí pleť: Těmto potravinám se vyhněte

Cukr

Dobrá, nejde tolik o potravinu jako o pochutinu. Nicméně cukr je pro vaši pleť velkým zlem. Ničí kolagen, a proto vaše kůže ztrácí pevnost a vytvářejí se na ní vrásky. Cukr také přispívá k tvorbě akné. Tak pozor na to.

Rafinované obiloviny

Neperte do sebe příliš mouky. Jednak budete mít zadek jako Halina a také vaše pleť bude plná ucpaných pórů a pupínků.

Sůl

Solte co nejméně, neboť sůl vysušuje organismus a pokožku. Suchá pleť má tendenci stárnout rychleji a tvoří se na ní brzy vrásky.

Mléko

Často lidem, které trápí akné, pomáhá jednoduše přestat konzumovat mléčné výrobky. Ty jsou v současnosti plné různých hormonů, které vaše tělo nemusí dobře snášet.

Alkohol

Dalším vysušovadlem je alkohol. Asi jste si všimli, že ráno po kalbě je vaše pleť unavená, šedivá a plná vrásek. Vyhněte se tvrdému alkoholu a dopřejte si místo něj sklenici červeného vína.

Fast food

Kašlete na mekáče a káefcé. Tohle papu obsahuje nasycené tuky, hormony, barviva, chemické látky, tuny soli, cukry, stabilizátory a další hnusy. To všechno ucpává póry, dehydratuje pokožku a vede k akné a vráskám. Stojí vám to za to? Stojí, my víme…

Mohlo by vás zajímat

Další články