Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

5 dětských hvězd: Kdo neustál vydělané milióny a padl? Kdo se udržel na vrcholu a hraje dodnes?

5  dětských hvězd: Kdo neustál vydělané milióny a padl? Kdo se udržel na vrcholu a hraje dodnes?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Stali se slavnými, když byli ještě děti. Vydělávali obrovské peníze a brzy poznali, co je to showbyznys. Jako děti byli roztomilí a svět se kolem nich točil. Dnes je ale vše jinak. Jsou z nich dospělí lidé a mají úplně jiné starosti.

Angus T. Jones (22)

Všichni jsme sledovali, jak se Angus jako malý Jake mění před očima v seriálu Dva a půl chlap, kde si zahrál po boku Charlieho Sheena Stal se tak nejlépe placenou dětskou hvězdou do 17 let. Z malého roztomilého chlapečka se stal velký chlap a podobný si už moc není. Angus si zahrál v několika filmech i seriálech v televizi. Vydělal si až 8 milionů dolarů během svou sezón. Teď o sebe moc nedbá, je zarostlý, neudržovaný a celým seriálem opovrhuje.

Henry Thomas (44)

Americký herec a hudebník se objevil ve více než 40 filmech. Svět si Henryho všiml v roce 1982, kdy si zahrál jeho největší životní roli Elliota Taylora ve filmu ET Mimozemšťan od režiséra Stephena Spielberga Jeho přátelství s ET bylo tak dojemné, že nenechalo žádné oko suché. Poté si zahrál i ve filmu Psycho IV: Začátek. Herec spojil svoje hudební a herecké talenty a drží se rolí i v dospělosti. Z jeho roztomilosti už ale dávno vyrostl.

Haley Joel Osmen (27)

Srdce tisíců fanoušků si získal jako kluk s vystrašenou tvářičkou ve filmu Šestý smysl. Tato role Colea Searea pro něj byla nezapomenutelná. Snažil se skrýt svoje tajemství před svým psychoterapeutem, kterého si zahrál Bruce Willis Měl totiž schopnost předvídat nadcházející události, měl takzvaný šestý smysl. Je to už více než 15 let, kdy Haley prozradil svým rozklepaným dětským hlasem „vidím mrtvé lidi“. Nyní zažívá vzestup ve svojí kariéře. Ze všech dětských hvězd si je nejvíce podobný a každý ho pozná podle jeho očí.

Michael Oliver (33)

Tento dětský herec měl velmi krátko trvající kariéru. Zahrál si pouze ve filmu Ten kluk je postrach Jenže pak jeho matka, která byla zároveň i manažerkou chlapce napadla Universal Studio za to, že má její syn málo peněz a chtěla pro něj víc. Přitom jeho plat se pohyboval kolem dvou milionů korun. Matka pro něj tehdy chtěla sedm a půl milionu, nebo film nedotočí. Universal jim peníze dal, ale po natáčení matku žaloval, že museli zaplatit pod nátlakem. Po těchto soudních tahanicích si už Michael nikde nezahrál.

Mara Wilson (28)

Herečku objevil herec Denny de Vito, který ji obsadil do role Matildy ve stejnojmenném filmu. Srdce diváků si také získala v šesti letech ve vánočním filmu Zázrak v New Yorku. Mara skončila svoji hereckou kariéru po svém posledním filmu Thomas a kouzelná železnice. Protože jí během natáčení filmu Matilda zemřela matka na rakovinu, začala studovat a brát školu velmi vážně. Musela myslet více na budoucnost a herectví jí přišlo jako nestabilní povolání.

Související články

Další články