Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

5 dětí slavných, které svým rodičům jakoby z oka vypadly!

Reese Witherspoon a její dcera spíš vypadají jako sestry!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Tady nespadlo jablko daleko od stromu. Geny se nezapřou a děti slavných jsou kopií svých rodičů. Budou je následovat v kariéře, nebo se raději po zkušenostech s vlastními rodiči budou před fotografy schovávat? Pojďme se na ně podívat.

1. Reese Witherspoon a Ava Phillippe

Sympatická herečka má dceru s hercem Ryanem Phillippem. Tihle dva se seznámili během natáčení filmu Velmi nebezpečné známosti, vzali se a jejich manželství vydrželo až do roku 2007, tedy 8 let. To je na Hollywood slušný výkon! Spolu mají dceru Avu (17), která si zatím užívá života obyčejné středoškolačky. Chodí na plesy, nakupuje s kamarádkami a ráda maluje. Tak uvidíme, jestli půjde ve šlépějích svých rodičů.

2. Kate Moss a Lila Moss

Anglická modelka Kate je už pomalu v modelkovském důchodu. Přehlídky vyměnila za focení kampaní a už ani s tou výdrží vůči kokainu a alkoholu to není tak slavné. Naštěstí má krásnou dceru Lilu. Ta může jít za pár let v jejích šlépějích. Zatím je na modeling moc mladá, ale návrháři si dnes vybírají čím dál tím mladší kousky, takže bude mít určitě brzy šanci.

3. Tom a Colin Hanksovi

Tak tady je to už jasné. Mladý Colin, syn herce Toma Hankse a producentky Samanty Lewes, už odmala fušuje do herectví. Zatím mu není přáno a objevil se jenom v menších rolích. Na svůj velký okamžik ale stále čeká.

4. Susan Sarandon a Eva Amurri

Eva Amurri je už dospělá mladá žena. Herečka Susan ji má s italským režisérem Francem Amurrim a ona lásku k této zemi podědila. Vystudovala italskou kulturu a díky mamince se dostala k filmu už v deseti letech. Když byla na place Susan, objevila se tam i Eva. Společně se mihly v seriálu Přátelé, fanoušci si ji ale nejvíc vybaví jako sexy striptérku a studentku Hanka Moodyho v seriálu Californication.

5. Demi Moore a Rumer Willis

Tak tyhle dvě už vypadají jako klony! Rumer toho po tátovi Bruceovi moc nezdědila. Věnuje se herectví a je na tom dobře i pohybově. Vyhrála americkou Star Dance a nebojí se ani focení aktů. No to musí mít taťka radost!

Související články

Další články