Vánoce, narozeniny, svátek, to vše jsou příležitosti, ke kterým dostáváte dárky. Většinou se na tyhle dny těšíme a doufáme, že dostaneme něco, co se nám bude líbit a co využijeme. Občas ovšem ten, co nás chce obdarovat, šlápne vedle a my pak dostáváme šílenosti. Navíc víte, co je to za námahu tvářit se, že se nám ty strašné ponožky skutečně líbí a je to ten nejlepší dárek na světě. Jestli se tedy chystáte v nejbližší době kupovat nějaký dáreček, zapomeňte na těchto 5 věcí.

1. Poukaz na plastiku

Tím byste se mohli obdarované dámy skutečně dotknout, zvlášť pokud jí už není zrovna dvacet. Na dárky tohoto typu se radši vykašlete.

2. Věci do domácnosti

Takový mixér nebo friťák rozhodně není to, po čem žena touží, a i když se dušuje, že tyto pomůcky potřebuje, věřte, že ve skutečnosti sní o něčem jiném.

3. Nafukovací panna

Podobné nesmysly, kterými si myslíte, jak budete šíleně originální a vtipní, taky moc užitku nenaděláte. Přivedete tím oslavence akorát tak do trapné situace.

4. Encyklopedie

Tak to si berou na starosti většinou babičky a starší ročníky. K čemu nám proboha bude encyklopedie? Zbytečně těžká bichle, kterou stejně nikdy neotevřeme.

5. Sprchový gel a další hygienické pomůcky

Každé vánoce má většina z nás gelové hody. Mycí potřeby si tak nemusíme kupovat do dalších Vánoc, ovšem to, že jde o levné patoky, po kterých se osypeme, nikoho nezajímá.