Spousta lidí moc dobře ví, jaké to je se nehlídat a přibrat. Fitku se vyhýbat obloukem a pak si stěžovat, že jsme tlustí. A svádět to na celý svět, ale ne a ne se dokopat se sebou něco dělat.

Jenže těchto 5 českých celebrit přestalo o nadváze brblat a začaly něco dělat. Tito pánové se odhodlali, že svůj životní styl od základů změní.

Úbytek váhy nejvíce vidíme na Pavlu Vohnoutovi alias Kyklopovi (52). Ten si sice na morbidní nadváze postavil ve skupině Maxim Turbulenc kariéru, ale zdravotní problémy byly neúprosné. Povedlo se mu shodit za 2 roky neuvěřitelných 75 kilo.

Následovali ho i baviči Richard Genzer (48) či Luboš Xaver Veselý (46). Zatímco Richard zhubl kvůli mladší milence Markétě, tak Xaver se na sebe už nemohl dívat. Přece jen po těch všech kulinářských pořadech, kde vše ochutnával, dost nakynul.

Zatímco starší pánové museli hubnout, tak tu máme dva nabušené zpěváky. Ale nebylo tomu tak vždycky, že by měl Sámer Issa (30) a Ben Cristovao (28) tak vyrýsové brišáky a nafouklé bicáky. Stálo je to dost dřiny v posilovně. Ale s výsledkem jsou spokojeni nejen pánové, ale hlavně fanynky.

Myslíme si, že tito kluci by měli být inspirací pro všechny české chlapy, kteří si jen zalezou k televizi a dají si pivko a chipsy.