Ladné pohyby, kočičí chůze, nohy až „na zem“. U nás v Česku máme spoustu krásek s nožkama jak ze žurnálu. Ale my pro vás vybrali ty nejkrásnější, za které by tisíce mužů vraždily.

Z fleku můžou na světová mola. I když jedna z našich vybraných koček je hvězdou světového modelingu a dokonce i hollywoodské hvězdy jí ležely u nohou.

Sami posuďte, která z nádherných modelek vás nenechá chladným (samozřejmě to i ženy může rajcovat, nikoho nediskriminujeme).

 1. Karolína Kurková (31)

  Jedna z nejkrásnějších Češek je momentálně ve sladkém očekávání. Ale ani jiný stav jí neubírá na krása. Ba naopak. Září více než kdy jindy a mini si může bezpochyby dovolit. Můžeme na ní oči nechat. Více se o Karolíně Kurkové dočtete ZDE.

 2. Andrea Verešová (35)

  Při pohledu na postavu dvojnásobné maminky by člověk pukl závistí. Nemá jen dokonalé křivky, ale její nožky nemají chybu. A to Andrea moc dobře ví a často nosí vyzývavé modely. Více se o Andree Verešové dočtete ZDE.

 3. Aneta Vignerová (27)

  Bývalá Miss ČR na své postavě začala makat až teprve nedávno, ale rajcovní stehýnka měla vždycky. Také jí není cizí jako u předešlých krásek se zahalit co do nejkratší látky a vystavit na odiv ty dlouhé „hůlčičky“. Více se o Anetě Vignerové dočtete ZDE.

 4. Taťána Makarenko (25)

  Kráska už nám na eXtra.cz předváděla cviky, jak zapracovat na dokonalém zadečku. Ale nešlo si nevšimnout, že i nohy má opravdu výstavní. Doufáme, že nám své tajemství brzy prozradí. Více se o Taťáně Makarenko dočtete ZDE.

 5. Alena Šeredová (37)

  Modelka žijící v Itálii si svým půvabem dávno temperamentní jižany podmanila. A co když si ještě vezme krátké šatičky? Tak to jí všichni leží u nohou. Více se o Aleně Šeredové dozvíte ZDE.