Slavné osobnosti až na některé výjimky chápou, že je živí i jejich vzhled, ve společnosti mají reprezentovat a podle toho taky nějak vypadat. Proto pravidelně navštěvují fitness centra, najímají si osobní trenéry nebo výživové poradce.

I modelky, které dostaly do vínku krásnou postavu, si uvědomují, že je na sobě třeba pořád pracovat. Třeba pro Hanu Mašlíkovou (32) se v poslední době stalo cvičení drogou. Se svým trenérem cvičí snad každý den a výsledky jsou už pěkně vidět. Mašle se pravidelně chlubí fotografiemi na svém facebookovém profilu a ke cvičení inspiruje i své fanoušky.

Andrea Verešová (34) si jako dvojnásobná matka potřebuje udržet kondici. Ke cvičení si vybírá třeba vibrační plošinu. Dominika Mesarošová (28) má svého trenéra, pod jehož vedením si tvaruje postavu předepsanými cviky.

Simona Krainová (41) upřednostňuje běh, při kterém dobře spaluje, trénuje kondici, navíc se dá běh provozovat kdekoliv, třeba na dovolené. Pravidelnou návštěvnicí fitka je Dara Rolins (41), která už si bez cvičení nedokáže představit den.