1. Simona Babčáková (42)

Herečka měla vždy obrovský komplex ze svého výrazného nosu. Ale postupem času zjistila, že ji vlastně tento nedostatek dělá zajímavou a zapamatovatelnou. Začala frňáku využívat a světe div se, najednou šla z role do role. Sice nikdy nemůže hrát žádné krasavice, ale postavy cynických žen jí sedly jak ušité. Více se o Simoně Babčákové dočtete ZDE.

2. Anna Polívková (36)

Stejný problém jako Simona řeší i dcera herce Bolka Polívky Anička. Byť z velkého nosu má komplexy dodnes, tak na druhé straně ví, že jí neodmyslitelně pomohl zapsat se mezi slavné herce. Dokonce se její nedostatek líbí i jejímu příteli, tanečníkovi Michalu Kurtišovi a to je nejdůležitější. Více se o Anně Polívkové dočtete ZDE.

3. Martin Zounar (48)

Usměvavý herec z profilu vypadá jako Joffrey de Peyrac. A kde k této újmě přišel? Při žádné bitce to nebylo, ale ještě jako osmileté dítě se zranil při nevinném bobování. „Rád bych řekl, že to bylo při vášnivé noci, ale není to tak. Jako malý jsem narazil do ostnatého drátu,“ prozradil týdeníku Sedmička Martin. Více se o Martinu Zounarovi dočtete ZDE.

4. Jitka Válková (23)

Po vítězství v soutěži Česká Miss ji lidé z agentury nutili do toho, aby si nechala zbrousit své „upíří“ zuby. Nejdřív se Jitka rozhodla, že se tomuto diktátu podvolí, ale nakonec zvítězil zdravý rozum. Přeci jen je to její poznávací znamení a odlišuje se tak od dalších modelek. Takhle rozhodně s davem nesplyne. Více se o Jitce Válkové dočtete ZDE.

5. Pavel Šporcl (42)

Slavný houslista měl velký mindrák ze své zrzavé řídnoucí hřívy. Proto si usmyslel, že vlasy nechá „napíchat“. Bohužel, výsledek nevypadá úplně ideálně. Je dost jasně poznat, že vlasy nejsou jeho vlastní. Proto často nosí čepice. Více se o Pavlu Šporclovi dozvíte ZDE.