Bez líčení se pravidelně na svém Instagramu ukazuje dvojnásobná máma Alessandra Ambrosio (34). Ta patří do stáje andílků Victoria's Secret a ukazuje se hlavně v prádle. Nedávno si ji dokonce vyhlédl prestižní magazín a díky své dokonalé postavě pózovala s fotbalistou Cristianem Ronaldem. Když se Alessandra po focení odlíčí, vypadá… Pořád hodně dobře! Z přísné paní se stane roztomilá holčička a bez vrstev make-upu vypadá mnohem mladší!

A stejně je na tom i mamina Jessica Alba. Má krásnou pleť a výrazné obočí a fanoušci ji poznají s make-upem nebo bez! To se ale nedá říct o „Zoufalce“ Evě Longorii. Ta na svůj Instagram postuje fotky z dovolené v Indii a vypadá jako úplně jiný člověk! Rozhodně byste v davu lidí nepoznali, že zrovna ona je hvězda.

Taková Miley Cyrus (23) poslala fanouškům video, kde řeší svoje kožní problémy. Jenomže tahle mladá provokatérka už má na svědomí tolik nechutných fotek, že tímhle nikoho nevytrhne. Prostě další fotka. Seriózně se naopak snaží v poslední době působit rebelka Lindsay Lohan. Ta vyměnila polonahé fotky za decentní selfíčka a začíná to být trochu nuda. Jestli to není tím, že pár měsíci hrozila kandidátkou na prezidentku USA v roce 2020.