Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 celebrit, které postavily svou kariéru na superobřím zadku!

To je sbírka, panečku!
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Zapomeňte na anorektičky s mírami dvanáctileté holčičky, které letěly v devadesátkách. Teď jsou v kurzu pořádné tvary a hlavně velký zadek. A jsou dámy, které si díky pravidelnému dřepování nebo silikonům zajistily takovou základnu, že na ní mohly postavit i kariéru!

Co si budeme nalhávat, holky s hispánskými nebo africkými kořeny to mají s tím zadkem jednodušší. Příroda jim nadělila tvary Věstonické venuše tak nějak automaticky. Ale bojují i bílé holky.

Příkladem je čerstvá maminka Coco Austin, která nedávno porodila holčičku Chanel. Jo, čtete správně. Coco a Chanel. Sama sebe popisuje jako herečku a režisérku. Spíš je to ale celebritka, která je slavná díky svlékání a randění s rapperem Ice-T.

Královnou všech velkozadkových celebrit je samozřejmě Kim Kardashian (35). Na jejím pozadí stojí doslova celý klan Kardashian/Jenner. Dosud se spekuluje, jestli tam má paní West implantáty, nebo na sobě opravdu tak tvrdě maká. Každopádně tahle image se jí hodně vyplatila. Dřív se jí všichni smáli, dneska se návrháři můžou přetrhnout, aby si na party vzala šaty od nich. Dobrá práce, Kim.

Hudební kariéru nakopla díky svému pozadí Nicki Minaj. Ta natwerkovala, pardon, nazpívala, takový klip, že ani jedna anakonda nezůstala klidná. Od té doby vyprodává stadiony a má jeden koncert za druhým.

Mezi těmihle děvčata je méně známá, ale o nic menší, hvězdička Amber Rose. Ta se protlouká, jak může. Nedávno třeba napsala knížku, jak být pořádnou bitch. Spíš je to ale instagramová hvězdička, která ještě na svoji velkou chvíli čeká.

Pětku kulaťoučkých zadečků nám uzavírá Blac Chyna. Ta se sice živí jako kosmetička, když může, tak podrží. Před objektivem foťáků, samozřejmě. Díky svému tělu tvaru přesýpacích hodin se dostala na obálky několika magazínů a zahrála si dokonce v klipu rappera Draka.

Související články

Další články