Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

5 celebrit, které mají na Facebooku největší vliv a vy je musíte mít v přátelích! Kdo je mezi nimi?

Jaromíra Jágra na Facebooku doslova žerou.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie

S příchodem sociální sítě Facebook si i mnoho slavných tváří uvědomilo, že je super založit si profil a plnit ho zajímavými fotkami ze svého běžného života, komentovat politickou situaci nebo třeba jen bavit lidi. Zvědaví fanoušci mohou na známou tvář reagovat a nedej bože, když jim na jejich příspěvek celebrita odpoví. Běžní uživatelé si tak přijdou hned blíž tvářím, které jinak znají jenom z televize nebo časopisů.

Které známé obličeje tedy patří mezi ty, na jejichž příspěvky ostatní s napětím čekají?

1. Jaromír Jágr

Hokejista má svou fanouškovskou stránku, kterou olajkovalo 190 tisíc uživatelů. Hráč Bostonu pravidelně informuje o tom, co se děje na ledě, ale i v jeho soukromém životě, a jeho lidový přístup má obrovské ohlasy. Naposledy Jarda řešil se svými příznivci, jaké to je, když si nechá kvůli play off narůst vousy Sportovec by si na Facebooku klidně mohl vytvořit rubriku Džegr radí: "A teď rada jen pro muže. Pokud chcete zůstat svobodní anebo chcete, aby vás manželka dobrovolně opustila, stačí se měsíc neholit jako já. Věřte mi, funguje to na sto procent. No dobře, no, to víte, že to je všechno v legraci," napsal Jágr.

2. Pavel Novotný

Šéfredaktor eXtra.cz má na svém profilu narváno. Maximálního počtu přátel dosáhl krátce po založení profilu a další zájemci o odběr, kteří stojí o to číst nekompromisní komentáře a postřehy našeho šéfa, se jen hrnou. Novotný neváhá se bez skrupulí pustit do jakéhokoliv tématu a jenom díky němu se můžete dozvědět pravdu bez příkras a rádoby líbivého postoje, kteří někteří slavní aplikují nejen na Facebooku.

3. Agáta Prachařová

Modelka a zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz o sobě dává pravidelně vědět. Agátini fanoušci tak mají pocit, jako by byli nejlepšími kamarády kontroverzní osoby českého šoubyznysu. Agáta na natáčení, Agáta doma, Agáta řeší povodně, Agáta si stěžuje na Krainovou, to všechno se na profilu relativně čerstvé paní Prachařové mohou lidé dozvědět.

4. Simona Krainová

Modelka má nejraději postování fotografií svých synů Maxe a Bruna Ideál spokojené rodinky vytváří snímky chlapečků jak doma, tak třeba venku v parku na rodinném pikniku. Nechybějí ani Simoniny pracovní aktivity. Fanynky Krainové si tento patos oblíbily a nečekají žádné kontroverzní statusy. Díky rodinnému životu si na jejím profilu odpočinou a vychutnávají si pohodu, kterou jim nedodá ani nejdelší venezuelská telenovela.

5. Michal Horáček

Hudebník a úspěšný podnikatel si prý velmi hlídá, koho do svého internetového soukromí pustí. Pokud teď chcete mít Michala za přítele, dejte si pozor, co máte uvedeno ve svém profilu a zda dostatečně splňujete kredit hodný akceptování vaší žádosti. Pokud chcete solidní zpravodajství a zajímavé postřehy nejen k politickým situacím, které jsou sice někdy příliš zdlouhavě vysvětlované, musíte mít Michala v přátelích.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy