Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

5 celebrit, které dnes svých erotických scén hořce litují

5 celebrit, které dnes svých erotických scén hořce litují
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Už nikdy!
Odhodily všechno, svlékly se před kamerou a teď toho zpětně litují. Jenže těmhle hvězdám už nezbylo nic než oči pro pláč. Proč už by do erotických scén nešly a které z krásek dokonce o tom, že jim někdo točí rozkrok, neměly ani tušení?

Svlékat či nesvlékat? To je jedno z největších hereckých dilemat. Někteří odvážlivci se toho nebojí, jiní by se nesvlékli ani za živého boha a ti další se sice nechají zlákat, jenže svého rozhodnutí potom hořce litují. A kdo nahotu odmítá? Třeba Sarah Jessica Parker (56) je striktně proti nahým scénám, má to i ve smlouvě. Mandy Moore (36) za sebe zase nechává zásadně zaskakovat dvojnice. Další herečky, jako třeba Emilia Clarke anebo Kate Winslet, se sice v minulosti svlékly, nyní ale své odhalené kůže litují.

Sharon Stone

Legendární scéna Základního instinktu, ve které Sharon Stone (63) při hrátce s detektivy odhalí svůj klín, nebyla ani ve scénáři. Herečka dokonce tvrdila, že byla její scéna vložena do filmu bez jejího vědomí. Prý si měla sundat prádlo, protože jí během natáčení nevzhledně prosvítalo pod šaty. Když pak celý film uviděla, dala facku řediteli, který jej pustil ven.

Emilia Clarke

Emilia Clarke (34) si stěžovala na to, kolik nahých scén musela ve Hře o trůny natočit. Roli Daenerys Targeryen odehrála skoro celou nahá. Režiséři ji prý pak navíc uváděli jako příklad pro ostatní herce a nutili je odhodit svršky také. Sama říkala, že se cítila do nahoty na plátně nucená s tím, že co by na to řekli fanoušci, kdyby nenechala prostěradlo odhalit její smyslné křivky. Sama herečka se nakonec rozhodla využít na zbytek natáčení dvojnici. Ostatní nahé scény už odmítá, zahrát si měla třeba v Padesáti odstínech šedi.

Natalie Portman

Natalie Portman (39) uvedla, že nahota na plátně jí nevadí, jenže s příchodem internetu si uvědomila, že její odhalené tělo bude mezi lidmi kolovat věčně. Rozhodla se dát si tedy od nahého natáčení stopku. "Polovina recenze na film zabral rozbor mojí nahoty," vyjádřila se s tím, že je z toho už otrávená. Sama ale proti svlékání nic nemá, protože sex a lidské tělo považuje za přirozené a je tak jen logické, že se režiséři snaží obojí zachytit i na plátně. Sama se odhalila třeba pro film Černá labuť.

Emily Blunt

"Nahotu už moc nedělám, protože už mi není dvaadvacet," podělila se o svůj jednoduchý důvod Emily Blunt (38). Pro ni to není věc morálky, ale soudnosti. Sama se ale vždycky při čtení scénáře sama sebe ptá, jestli nahota slouží filmu anebo je do snímku jenom vložená, aby bavila pánské publikum. Takovým rolím se pak snaží vyhýbat. Dál se pak snaží odmítat role postav, které jsou agresivní, násilnické anebo rasistické.

Kate Winslet

"Myslím, že už bych se znovu nesvlékla," přiznala Kate Winslet (45), kterou jste mohli vidět "na Evu" hned v několika filmech. Jenže to se Kate nelíbí. Nechce se totiž stát tím typem herečky, co musí být za každou cenu v každém snímku nahá. Sama prý natáčení nahých scén nenávidí a vždycky si z nich protrpí každou vteřinu. Jenže nahota má ve filmu vždycky svou logiku a účel. Svoje nahé fotky ale zásadně nepodepisuje.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy