Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

5 celebrit a jejich zvláštní boty: Podívejte se na kopyta Ochotské a další módní extravagance

Míša Ochotská
+ Další 2 fotografie

Slavné ženy si často vybírají extravagantní boty. Co na tom, že jsou třeba absolutně nepohodlné, jde o to se ukázat a hlavně něčím zaujmout. Sledujte pět známých žen českého i světového šoubyznysu a jejich obutí.

Michaela Ochotská (28)

Zprávařka z televize Nova se ukázala s modelem, který vyžaduje speciální opatrnost. Chybějí mu totiž podpatky nebo pevný klín. Chůzi je tak třeba soustředit hlavně na přední část nohou. Ochotská si tenhle model pořídila ve Státech, kde byla se svým partnerem, tenistou Lukášem Rosolem. A prý nebyly ani tak drahé.

Petra Faltýnová (35)

Modelka si ráda potrpí na vysoké, úzké podpatky. Poslední model se kolem jejích útlých lýtek točil jako had.

Eva Pilarová (73)

Zpěvačka s úžasným hlasem ráda experimentuje, ale čeho je moc, toho je příliš. Punkové botky s bodlinami by spíše seděly nezávislé blogerce o čtyři generace mladší.

Rihanna (25)

Barbadoská pěnice musí vyzkoušet každou módní novinku. Podobná kopýtka, jako měla moderátorka Ochotská, vyzkoušela i Rihanna, když před rokem slavila narozeniny.

Lady Gaga (27)

Zpěvačku bychom snad ani v ničem obyčejném nečekali. Při chůzi na těchto ostrých kůlech se zpěvačka viklala a podporovat ji musel člen jejího týmu. Je s podivem, že si při tom nezlámala kotník.

Mohlo by vás zajímat

Další články