Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 celebrit a jejich začátky: Poznáte svoje oblíbence, když byli ještě děti?

Jak začínali slavní?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Dnes jsou slavní, na svých kontech mají několik miliónů dolarů a paparazzi jsou jim neustále v patách. Na okamžiky, kdy začínali pronikat do médií, by možná někteří z nich rádi zapomněli, ale u naší pětice se rozhodně nejedná o nic, za co by bylo třeba se stydět.

Scarlett Johansson (29) Herečka se jako malá jedenáctiletá holčička snažila prosadit a pravidelně navštěvovala různé castingy. Na internet se dostalo video, kde se tahle kráska snaží dostat do snímku Jumanji. Hlavní roli po boku Robina Williamse ale nakonec získala Kirsten Dunst.

Leonardo DiCaprio (39) Jeho první vystoupení v televizi proběhlo v reklamách na nejrůznější výrobky, jako jsou např. výrobky z obilnin, dětské hračky nebo žvýkačky. Opravdovou kariéru ale nastartoval až rolí mentálně handicapovaného Arnieho ve snímku Co žere Gilberta Grapea po boku Johnnyho Deppa.

David Beckham (38) Fotbalová legenda už v roce 1986 pravidelně navštěvovala fotbalové zápasy, protože oba rodiče milovali fotbalový klub Manchester United. Za svou kariéru získal několik titulů, vloni oznámil konec své hráčské kariéry.

Gwyneth Paltrow (41) Herečka v roce 1991 propagovala distribuci kondomů na střední školy. V roce 2011 se v druhé řadě seriálu Glee jako učitelka pustila do role sexuální výchovy a učila své žáky, jak používat kondom.

George Clooney (52) Jako mladík si zahrál v reklamě pro japonskou automobilku, teď jako slavný fešák se účinkování v reklamách také nebrání. Vidět ho můžeme propagovat třeba alkohol nebo kávu.

Související články

Další články