Jak probíhaly letošní Vánoce u českých celebrit?

Ilona Csáková (43) se pochlubila fotografií, kde peče perníčky. Sympatická zpěvačka poprvé zapojila i svého mladšího syna Dominika. Přestože přiznala, že není bůhvíjaká kuchařka, podařilo se jí upéct několik druhů cukroví, které na jejím vánočním stole nesmějí chybět. Výzdoba u Csákové byla v červeno-zelené kombinaci.

Zpěvačka Míša Nosková (33) se letos rozešla se svým manželem Janem Horsákem, ale kvůli dceři Elišce se oba sešli na Štědrý den. „Nechci, aby i na svátky pendlovala mezi námi, jako to má spousta dětí, a Ježíšek ji čekal u jednoho 24. prosince a u druhého třeba na Boží hod,“ vysvětlila Super.cz zpěvačka.

Moderátorka Martina Gavriely si letos užila poslední Vánoce v Česku. Se svou rodinou plánuje odjet do Austrálie, a tak si letos nazdobený stromeček užívají už od začátku prosince.

Moderátorka magazínu Top Star Iva Kubelková (36) slaví Vánoce klasicky. Na štědrovečerním stole nechyběl kapr, bramborový salát a cukroví. „Z tradičních zvyků lijeme olovo a pouštíme po vodě skořápky se svíčkami,“ uvedla Iva.

Zpěvačka Victoria letos oslavila Vánoce bez svého partnera Toma. Ten totiž pracuje na ropné plošině v Brazílii, a tak se letos Victoria se svými dětmi a rodinou rozhodla trávit svátky na chalupě.