Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

5 bodů na vaší dlani: Když si je zmáčknete, budete mít lepší život. Zkuste to

Jaké orgány ovlivňují jednotlivé prsty?
+ Další fotografie
Pokud máte za sebou náročný den a cítíte se unavení, máme pro vás expresní řešení. Víme, jak si dobít baterky i bez kafe! Starodávná metoda japonského léčení totiž zharmonizuje vaše tělo i duši za pár vteřin. A nejlepší je, že to dokážete sami a nepotřebujete k tomu žádného léčitele. Jak tedy využít svou dlaň?

I když jste o tom možná ještě neslyšeli, naše ruka prý dokáže malé zázraky. Generace starších Japonců totiž tvrdí, že každý prst na ruce je spojen s určitým orgánem a zároveň i emocemi. Jak to tedy využít v dnešní moderní době?

Pokud vás během dne přepadne bolest hlavy, migréna, či pocit úzkosti, stačí jen vědět, který bod je třeba si stisknout. Je to zatraceně jednoduché! Masáž prstů prospěje vašemu tělu i duši. Jaký prst potřebujete zrovna vy?

- Palec

Palec ovlivňuje hlavně žaludek a slezinu. Pokud cítíte depresi nebo úzkost, zkuste na chvíli stlačit palec. Uleví se vám a špatná nálada vás po pár vteřinách přejde.

- Ukazováček

Stisknutím tohoto prstu dokážete ulevit od bolesti zubů. Také působí na ledviny a funkci svalů. Pokud neustále bojujete se zklamáním, zaměřte se právě na ukazováček. Uvidíte, že stačí pár jemných tlaků a bude vám mnohem lépe.

- Prostředníček

Pokud vás trápí problémy se žlučníkem nebo játry, zatlačte na prostředníček. Tento prst má vliv i na náš nevysvětlitelný hněv a nerozhodnost.

- Prsteník

Plíce a tlusté střevo zase dokáže ovlivnit tlak na prsteník. Navíc je propojen s emocemi, které v nás vyvolávají a zapříčiňují smutek.

- Malíček

Pokud trpíte nedostatkem sebevědomí a chybí vám životní optimismus, zaměřte se na malíček. Z orgánů má přímé napojení na srdce a tenké střevo.

Mohlo by vás zajímat

Další články