Pokud jste si naordinovaly hubnutí do plavek a další podobné nesmysly, měly byste se okamžitě probrat a profackovat. Tohle je 5 blbostí, kterými si právě teď komplikujeme život.

1. Naháníme resty na svém těle

Jestli si myslíte, že se za 14 dní zbavíte celulitidy, zhubnete o dvě konfekční velikosti a ještě vám narostou prsa do plavek, měla byste se přestat dívat na pohádky a telenovely a raději zaměřit svou ctěnou pozornost na záležitosti s racionálnějším podtextem. Když se zdokonalíte v grilování, uděláte tím větší službu sobě i svému okolí. Prostřena není nikdy dost!

2. Jsme urputné

Nemít na léto chlapa rovná se tragédii. S kým pojedete na dovču? S kým budete pozorovat hvězdy a ke komu se budete tulit ve spacáku pod širákem? Pokud jste to přežila doteď, pravděpodobně zvládnete usínat vedle medvěda i následující 3 měsíce…

3. Začínáme být naivní

Představa skvělých letních večírků, náhodných seznámení na pláži nebo romantických setkání po letech se rozplyne s prvním tropickým dnem, napečenými koláči v podpaží a odérem lidí v tramvaji cestou do práce…

4. Jsme nevypočitatelné

Nikdo si nemůže být jistý tím, s čím přijdeme druhý den. Jestli jsme dnes byly květinovým dítětem s čelenkou z kopretin, zítra budeme surfařky-začátečnice nebo lékaři bez hranic. S létem na nás přijde chuť realizovat všechny naše sny, ať už je realita jakákoliv.

5. Jsme naivní

Vzpomínáte, jak jste si loni koupila ten samoopalovací krém a dostala z něj brutální vyrážku? A co ten ultra módní slamák od známé návrhářky, který vám překáží ve skříni? Kolikrát jste ho měla od té doby na hlavě? Nevěřte všemu, co se píše v lifestylových časácích, a zapojte mozek. Alespoň trochu!