Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

416 hodin neuvěřitelné bolesti: Tahle slepá žena si nechala potetovat celé tělo. Proč to udělala?

Fran je svým okolím považována za exhibicionistku. „Ráda šokuje lidi,“
konstatoval její manžel.
Zdroj: Archiv

Fran Atkinson z Velké Británie během uplynulých tří let pravidelně navštěvovala tetovací salon. Nyní je její kůže od krku až k patám pokrytá tetováním, které však ona sama nikdy neuvidí – je totiž slepá.

„Trávila jsem v salonu dvě až čtyři hodiny týdně a nebýt mého manžela Rona a tatéra Greze Bowmana, kteří mi popisují veškeré podrobnosti, neměla bych žádnou představu o tom, jak to vlastně vypadá,“ říká Fran.

Dvaapadesátiletá Velšanka doufá, že se dostane do Guinnessovy knihy rekordů. „Troufám si tvrdit, že jsem nejvíc potetovaná žena v celém Walesu,“ uvedla.

Své první tetování – okřídleného koně Pegasa – si Fran pořídila už před 25 lety. „Vždy jsem pro body art měla velkou slabost. Před třemi roky jsem se jednoho dne probudila a rozhodla se, že si nechám potetovat celé tělo,“ vzpomíná.

Splnění tohoto snu Fren stálo několik tisíc liber a 416 hodin bolesti. „Nejhorší byla kolena, podpaží a kotníky. Ty už bych si znovu tetovat nenechala. Myslím si ale, že výsledek stál za to. I když ho nemůžu posoudit sama, Grez říká, že je s ním opravdu spokojený,“ uzavírá Fran.

Související články

Další články