V Semilech žijí věkově rozdílní manželé. Po odvysílaném díle si prošli peklem. O Marianovi se začali lidé vyjadřovat jako o pedofilovi. Iva byla v jedenácti letech donucena k sexu, ve dvanácti zkusila drogy a alkohol.

„Málokdo chápe, že se milujeme. Jsme rodina, a to je pro nás nejdůležitější. Teď čekáme druhé dítě, Iva je v šestém týdnu,“ přiznal eXtra.cz Marian. Jeho mladá manželka se nejprve s radostnou novinkou svěřila kamarádce, pak svému muži. „Nevěděla jsem, jak mu to mám říct,“ přiznala Iva. Celý rozhovor s Ivou o druhém těhotenství najdete ZDE.

Marian druhé dítě zatím nechtěl, byl k němu zdrženlivější, Iva si ho moc přála. „Budeme to muset zvládnout finančně, už teď nakupujeme věci dopředu,“ říká Marian. Zarazilo ho, že po Výměně manželek u nich byla sociální pracovnice více než doma. „Přišlo na nás asi čtyři sta oznámení, některá, že jsem pedofil, ale nic negativního paní ze sociálky nezjistila,“ řekl pro eXtra.cz Marian s tím, že jsou s Ivou a téměř dvouletou Dominikou normální rodina.

Jak dnes oba žijí, jak se připravují na to, až jejich druhý potomek přijde na svět? Podívejte se na exkluzivní video.