Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

40 nejžhavějších fotek Megan Fox: Manželka Davida z Beverly Hills 90210 slaví Kristova léta

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 35 fotografií
galerie
Megan Fox zcela jistě patří mezi nejkrásnější a nejžhavější herečky vůbec. Její pronikavé oči dobyly svět. Dnes kráska slaví 33. narozeniny a my jsme pro vás připravili výběr nejvíce sexy fotek.

Americká rodačka z Tennessee je bezesporu jednou z nejkrásnějších hereček. Narodila se v USA přesně před 33 lety a rozhodla se vydat na hereckou dráhu, což dopadlo velkým úspěchem. Dnes slaví kráska 33. narozeniny a musíme uznat, že stále vypadá skvěle.

Dnes Megan (32) řadíme mezi ty nejžhavější ženy světa. Naprostým právem ji média nejednou nazvala sexy bohyní. Krásná modelka je natolik sexy, že i když neodhalí ani kousíček těla, stále vyčnívá z davu. Při pohledu na její tvář vás naprosto odzbrojí její pronikavě modré oči. Ten sexy pohled jí musí závidět snad každá žena.

Megan Fox (32) začala svou kariéru seriálech. Na vrchol začala stoupat po natočení filmu Zpověď královny střední školy z roku 2004, kde si zahrála nafintěnou školačku po boku Lindsay Lohan (32). Ovšem největší BOOM v její kariéře udělala role ve velkolepém projektu Transformers v roce 2007. Od té doby je považována za sexy ikonu filmových pláten. I v kariéře modelingu je velmi úspěšná. V roce 2007 se objevila v časopise Maxim, kde se v Anketě nejžhavějších žen umístila na 18. místě.

Nyní se kráska věnuje spíše rodině. Je provdaná za hvězdu seriálu Beverly Hills 90210 Briana Greena (45) a společně vychovávají tři syny. Nicméně kariéru herečky rozhodně nevzdala. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete Meg sledovat v jejím vlastním pořadu nazvaném Legends of the Lost with Megan Fox na televizní stanici Travel Channel. Kráska si tam tak trochu hraje na populárního Indiana Jonese, protože se vydává po stopách tajemných legend. Podívejte se do fotogalerie na snímky úchvatné Megan Fox.

Související články

Další články