Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

40 nejzdravějších potravin na světě: Dopřáváte si je i vy?

Tyto potraviny byste měli konzumovat všichni!
Zdroj: archiv
Myslíte si, že jíte zdravě? Ověřit si to můžete díky naší tabulce. Ta obsahuje 40 nejzdravějších potravin na světě, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. Tak schválně, kolik ze 40 potravin konzumujete vy?

Rozhodně jste už slyšeli o tom, že existují určité superpotraviny, které jsou bohaté na minerály, vitaminy a obecně jsou pro náš organismus velmi prospěšné. Podívejme se tedy hezky po pořádku na to, co by náš jídelníček měl rozhodně obsahovat. Všechna tvrzení jsou založena na vědeckých výzkumech a my jsme je pro vás sesumírovali do přehledu.

Co se týká pitného režimu, asi vás nepřekvapí, že je to právě voda, která by měla být tím hlavním příjmem tekutin. Žádné slazené nápoje, milk shaky, kávy, čaje. O alkoholu už ani nemluvíme, ten bychom měli vyloučit úplně. Voda je prostě zázrakem, který pomáhá našemu organismu nejen správně fungovat, pokud chceme zhubnout, bez vody to nepůjde.

Dále bychom měli do svého jídelníčku zařadit dostatečné množství ovoce, a to především jahod, borůvek, třešní, jablek i exotické bobule acai. Opět jde o bohatý zdroj vitaminů i pomocníka v cestě za štíhlou postavou. V neposlední řadě rozhodně nezapomínejte na ořechy, a to především mandle. U ořechů si ovšem dejte pozor na množství, jde totiž o dost kalorické bomby.

Rozhodně jsme vám neuvedli všech 40 zdravých potravin. Takže pokud jste milovníky zdravé stravy a chcete udělat něco pro svou životosprávu, nahlédněte do tabulky a budete mít jasno. Přesně z těchto potravin byste totiž měli skládat svůj jídelníček!

Tyto potraviny byste měli konzumovat všichni!

Související články

Další články