Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

4 způsoby, jak se zbavit černých teček na vaší pleti pomocí toho, co máte v lednici!

Pleť bez černých teček? Ano, jde to.

Černé tečky. Jsou otravné a boj s nimi je nekonečný. Už jste zkusili tohle?

1. Mléko s muškátovým oříškem

Černé tečky se zpravidla objeví na mastnější pleti. Dobrou zprávou je, že taková pleť je zase odolnější vůči vráskám. Muškátový oříšek vám pomůže zbavit se mastnoty a pleť zanechat jemnou a čistou. Mléko zase odstraní všechny odumřelé buňky. Tuhle směs používejte tak často, jak je libo.

2. Med

Med je všelék, to asi víte. Ale teď se zaměříme na jeho účinky na pleť. Vezměte lžičku medu a vmasírujte ho do míst, kde máte ucpané a zanesené póry. Med černé tečky nabalí na sebe. Obličej poté umyjte vodou.

3. Vaječné bílky

Umyjte si obličej vodou a osušte ručníkem. Na pleť naneste vaječný bílek a počkejte, až zaschne, to by mělo být tak po 15 minutách. Poté opláchněte.

4. Citron a zubní kartáček

Jak snadné. Prostě si pomocí citronové šťávy a nového zubního kartáčku jemně promasírujete postižená místa. Netlačte ale moc na pilu (tedy kartáček), ať si nepřivodíte nějaká zranění. Aplikujte jednou týdně.

Související články

Další články