Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

4 závažné důvody, proč vztah sporťáka Petra Suchoně s bohatou tenistkou nemá budoucnost

4 závažné důvody, proč vztah sporťáka Petra Suchoně s bohatou tenistkou nemá budoucnost
Zdroj: Facebook.com
Vypadá to, že se milovník mejdanů Petr Suchoň přece jen zaláskoval. Jeho vyvolenou se stala známá tenistka Klára Koukalová, která na Facebook umisťuje jednu zamilovanou fotku za druhou. Jenže má ten jejich vztah vůbec cenu?

Říká se, že láska hory přenáší, jenže bohužel je to někdy mylné pořekadlo. Rozdíly mezi dvěma lidmi jsou až tak propastně velké, že po sundání růžových brýlí zjistí, že ta láska nebude tak žhavá.

Samozřejmě moderátorovi Petru Suchoňovi nepřejeme, aby vztah s bohatou tenistkou Klárou Koukalovou skončil dřív, než začal, ale přece jen jsou 4 závažné důvody, proč jim pravděpodobně zamilovanost tak dlouho nevydrží

1. Rozdílná povaha

Protiklady se mají přitahovat. To ano, ale většinou jen po dobu, když funguje chemie, která po čase vyprchá. Přece jen u tohoto páru může přijít prozření, že vlastně k sobě nepatří. Klára je disciplinovaná sportovkyně, kterou tenis živí a nemůže si dovolit po nocích někde flámovat. To Petr je pravý opak. Rád si přihne a dokáže prohýřit i několik nocí. Věrným parťákem je mu Michal Hrdlička, se kterým se mají i hecovat, kterou holku teď sbalí.

2. Kariéra

Oba mají rozjetou kariéru, ale každý jinak. Sice u nás je post moderátora Televizních novin žádaný, ale nemá to na profesionální tenis, kde se musí jet na sto procent a létá se kvůli tomu po světě. A láskám na dálku se moc šancí nedává, časté odloučení udělá v lásce takové trhliny, že rozchod je nevyhnutelný. Klára ještě k tomu na svých cestách po turnajích pozná spousty zajímavých, pohlednějších a perspektivnějších mužů, než je Petr.

3. Peníze

Co si budeme nalhávat. Sice Petr se nemá na Nově na české poměry špatně, ale oproti Klářiným příjmům je s prominutím chudák. Ona už za svou rozjetou kariéru měla vydělat kolem sto milionů korun. O tom si bývalý sporťák může nechat jen zdát. A chlapi jen těžko snášejí, když žena vydělává víc než oni. Na tom by taky jejich vztah mohl nakonec ztroskotat.

4. Petrova záliba v ženách

Nejenom televizními kuloáry se nesou fámy o tom, jak je Petr hodně na ženský. Rád si zajde do baru, kde na něj samy holky letí, protože je slavný. Tak proč toho nevyužít. Jenže bývalé přítelkyni došla trpělivost a poslala moderátora k vodě. Třeba mu křivdíme a po boku tenistky se uklidní. Jenže ta je pořád na cestách a Petr tolik osamělý. Aby nakonec nepodlehl teplé dívčí náruči.

Časem se ukáže, jestli tyto rozdíly dokáže Petr s Klárou překonat, nebo jestli láska skončí tak rychle, jak začala. Zatím si užívají plnými doušky zamilovanosti a sluší jim to spolu. Jen pozor na nástrahy a svody při společné cestě životem...

Související články

Další články