Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

4 vysoké krasotinky, které na své partnery koukají z výšky. Nemají z toho chlapi komplexy?

Nemají to hoši jednoduché.
Zdroj: Profimedia.cz
Jsou tak vysoké, že ani když si nevezmou podpatky, tak jejich partner jim je tak po ramena, ale přesto se milují a ani jeden by neměnil. Přitom se říká, že málokterý chlap se vyrovná s tím, když ho žena převyšuje. Jak je to vlastně ve vztazích krásných žirafek a jejich menších kluků?

Když je muž malý, tak se předpokládá, že to bude zamindrákovaný skřet, který na svou vysokou partnerku bude žárlit a zesměšňovat ji. To se naštěstí u našich krásek neděje, ale tak příjemné jim to asi není. Proto většina z nich se vyhýbá nošení podpatků, aby je ještě víc nepřevyšovaly.

Ale i tak to někdy vypadá dost směšně, ale zas kluci mají tu výhodu, že se můžou rovnou opírat o prsa své milé a nemusejí se k tomu sklánět. Vždycky si na všem musíme najít to pozitivní. Které celebritky mají menší partnery?

1. Aneta Vignerová (28)

Bývalá královna krásy si nabrnkla neznámého fotbalistu Michala Zemana, který se asi málo počůrával a opravdu moc nevyrostl. Když si Aneta vezme podpatky, tak vypadá jako jeho starší ségra s mladším bráchou. Ale už se přes to přenesli, sice to sportovci stále trochu vadí, ale snaží se to neřešit. Přeci jen takovou partii by už asi nesehnal.

2. Nikol Švantnerová (23)

Už jen do zítra úřadující Česká Miss randí s fotbalistou Jakubem Horou více než dva roky. I když se dokonce i rozešli, tak nakonec zjistili, že bez sebe nemůžou žít, tak zas tvoří sympatický pár. Jen ta výška musí kopačku trošku štvát. I v nízkých botách ho Nikol o dost převyšuje, tak se mu možná kluci v kabině smějí. Ale zas mu šmrcovní modelku můžou i přes ty rozdíly dost závidět.

3. Iveta Vítová (32)

Patří mezi naše nejvyšší modelky, tak by si k sobě jen těžko hledala stejně vysokého muže, proto se na to vykašlala. A nakonec si vzala menšího podnikatele Jaroslava Víta, kterému už porodila roztomilou dcerku Anetku. Tihle dva rozhodně nějaké rozdíly neřeší a jejich manželství je jedno z nejspokojenějších v našem šoubyznysu.

4. Simona Krainová (43)

Podnikatele Karla Vágnera považuje za lásku svého života, i když tolik krásy nepobral a také moc nevyrostl. Ale to modelka neřeší. Po tolika karambolech ve vztazích vzala za vděk, že konečně našla spřízněnou duši, která jí rozumí úplně ve všem. A na vzhledu opravdu nezáleží.

Slavné modelky si z nedostatečné výšky partnerů opravdu nic nedělají. A taky proč, na tom přeci nezáleží, jak se říká, vše se srovná v posteli. Tak proč by nad tím měly plakat. Vedle mrňousů jim to sluší, určitě jsou velcí duchem.

Související články

Další články