Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 vychytávky pro zoufalce: Jak sbalit tlustou Ostravačku v pražském baru

Tohle je Ostrava!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
GLOSA: Ať se to chlapům líbí nebo ne, tak stejně jako mezi ženskými se najdou i muži, kteří jsou natolik zoufalí, že berou téměř cokoliv. Je jim úplně jedno, zda je jejich objekt touhy chodící reklama na anorexii, tlustá jako dva bagry, nebo jestli je to malý šilhavec. Tihle pánové zkrátka berou vše, co má vaginu a náznak prsou. Podívejme se teda na čtyři užitečné tipy, jak tyhle obtloustlé roštěnky sbalit.
  • 1. V kapse mějte vždy pro případ nouze štangli salámu

Tlusté holky toho vydrží opravdu hodně a jak se říká v Ostravě, s alkoholem roste chuť. Takže pokud se rozhodnete sbalit v pražském baru nějakou Ostravačku s pár kily navíc, tak se připravte, že vám slušně provětrá peněženku. Holky z Ostravy toho všeobecně hodně vypijí, a pokud jsou při těle, tak ještě jednou tolik.

Kritický bod nastává někdy kolem druhé hodiny ranní, kdy už si myslíte, že máte buchtu v kapse. Je dostatečně opilá na to, aby s vámi odešla domů, jenomže právě v tuto chvíli nastává zlomový bod. Během druhé hodiny ranní dostávají dobře živená děvčata hlad.

Věřte, že nechcete poznat, co dokáže dobře namazaný a hladový tank. V tuto chvíli musíte být ve střehu, elegantně vytáhnout z kapsy štangli salámu a s příslibem dalších surovin, které se samozřejmě nacházejí doma, ji vlákáte do svého kutlochu. Budete se divit, kolik toho takový salám dokáže zachránit.

  • 2. Mít v zadní kapse plácačku rumu je základ

To, že je dívka při těle, rozhodně neznamená, že by byla hloupá. Právě naopak. Macaté dívčiny jsou spokojené, hýří štěstím a dobře jim to myslí. To znamená, že pokud si milí pánové myslíte, že když značně společensky unavenou boubelku vlákáte do taxíku směrem k vám domů a je vymalováno, tak jste na velkém omylu.

Velmi často se stává, že se tyto typy holek probudí, když už jste téměř před domem a začnou omílat něco ve smyslu, že si to rozmyslely a tak by se chovat neměly, tudíž by chtěly domů. V tento okamžik přichází na řadu váš zlatý triumf.

Vytasíte plácačku rumu se stejnou grácií, jako rytíři tasí svůj kord, obsah lahvičky jemně nalijete do těch baculatých tvářiček a jenom se kocháte tím, jak boubelka bumbá a tak jí to chutná, že jí lahodný mok stéká až po bradičce. V tu chvíli se uklidní a její zábrany jsou pryč. Level completed.

  • 3. Nic nepřehánějte

Když chtějí chlapi udělat dojem na ženské a nějakou sbalit, tak se většinou doma bedlivě připravují. V tomto případě je to velmi diskutabilní. Pokud ze sebe uděláte šviháka první třídy, což vlastně předpokládáme, že nejde, když se chystáte sbalit tlustou Ostravačku, ale kdyby přece jenom, tak nemáte šanci.

Tyhle typy holek moc dobře ví, na co mají a na co ne. Váš nápadně dobrý styling by mohly brát jako že si z nich děláte jenom srandu. Na druhou stranu není dobré balit dívky, když vypadáte jako poslední chudák z nádraží.

Měli byste to pojmout tak, jako když jdete na nějakou rodinnou grilovačku. Jako ošoupanec se tam nehodí přijít, ale ve skrytu duše stejně tušíte, že v deset večer budete na plech, ale stále by vám to mohlo slušet.

  • 4. Dokonalý tah na ráno je nutnost

Všichni tak nějak tušíme, že když chtějí být tlusté holky sbalené, tak chodí většinou do barů, kde je přítmí nebo úplná tma. S tím musíte samozřejmě počítat i vy. A také je nutno brát v potaz fakt, že po pár skleničkách někde ve sklepní hospodě bude vaše roštěnka vypadat mnohem krásněji než ráno po probuzení u vás v posteli.

Pro tyto případy existuje perfektní trik, který nikomu neublíží. Nastavte si budík o dvě hodiny dřív, než si myslíte, že se vaše boubelína vzbudí. Nachystejte jí snídani na noční stolek s kytičkou, kterou vezmete třeba mámě z vázy, to je úplně fuk, a k tomu připojte ručně psaný dopis, že noc byla úžasná, ale vy se moc omlouváte, musel jste nutně jet něco řešit do práce, ale zároveň se těšíte, až se příště setkáte.

Na závěr je potřebné dopsat, že z práce míříte rovnou za maminkou, která má narozeniny, tak vás velmi mrzí, že se už neuvidíte, ale třeba příště ji už vezmete sebou. Tímhle neskutečně zabodujete a pak se už nemusíte nikdy ozvat. Krása střídá nádheru, ne?

Související články

Další články