Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

4 vražedné lži: Tyhle dokážou zničit i opravdovou věrnou lásku

Zdroj: Profimedia
Udržet vztah je v dnešní době velmi obtížné. Je to velmi náročná práce, na které se musí neustále makat. Občas k tomu člověk použije i drobné lži, aby druhého člověka nevystavil nepříjemným pocitům. Je ale jedno, jak to je myšleno, lež je prostě lež. Vztah to může zničit tak či tak. Jaké to jsou?

Ano, říká se, že každý někdy zalhal a co se týče vztahu, tak stoprocentně. Bohužel je to ale na škodu, a to se týká i milosrdných lží. Partneři by k sobě měli být naprosto upřímní ve všem. Nikdo přeci vedle sebe nechce mít někoho, kdo jim denně říká nepravdu! Tyto 4 druhy lží vám zaručeně zničí vztah!

1. Osobní problémy

Jen kvůli tomu, abychom v jeho očích vypadaly lépe, jsme schopné lhát i o svých osobních potřebách. Například předstírat, že nás zajímá nějaké téma a mluvit o něm jen proto, abychom se druhému zalíbili. To se však po čase negativně odrazí na vašem vztahu a pravda i tak vyplave na povrch. To, co na první pohled vypadá neškodně, může mít v pozdější budoucnosti vážné následky. Přestaňte dělat ze sebe to, co nejste. Jednou se na to přijde.

2. Pocity

Ani s pocity to není jinak. Je zcela zbytečné, abychom před ním ukrývali naši opravdovou osobnost. Nejlepší je, pokud vždy upřímně vyjádříme své touhy nebo si při vyskytnutí nějakého problému otevřeně popovídáme. Klíčem je ukázat své opravdové já a nepřetvařovat se. Přeci nechcete být jen tak na oko s někým, kdo vás doopravdy nezná.

3. Ex

Pokud se jedná o minulost, bude lepší, pokud budete upřímní. Nemusíte říkat všechny detailní informace o vašich bývalých, ale pokud se vás partner zeptá, povídejte si s ním upřímně. Máme však na mysli opravdu upřímně a hlavně velmi stručně. Buďte dospělí a diplomatičtí.

4. Nevěra

Nevěra je sama o sobě špatnou věcí, ale i emocionální podvádění může být stejně bolestivé. Stačí, když se zamyslíme nad tím, kolik času strávíme nějakým nevinným flirtováním s kamarády, nebo koketováním s kolegy v práci. Nedělejte druhým to, co nechcete, aby oni dělali vám. Pokud to uděláte, stejně se vám to jednou vrátí! To je prostě zákon!

Související články

Další články