Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

4 věčně fňukající postavy z Ordinace, které si zaslouží co největší životní utrpení!

Tyhle postavy z Ordinace by měly trpět ještě víc než doposud!
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
GLOSA: Zoufalství a bezvýchodná životní situace. Přesně s tím musí bojovat některé postavy z Ordinace v růžové zahradě. Ale zatímco některým přejeme, aby se z trablů vylízaly s co nejmenší úhonou, jiné by si zasloužily trpět ještě víc. Vůbec nejlepším možným scénářem by bylo, kdyby je strasti a muka provázely až do konce života!

1. Bibi Mrázková

Vtíravá idealistka, která studovala ve Francii, myslí si, že sežrala veškerou moudrost světa, a v ničem by si tak nezadala s Emmou Smetanou. Brigita se do Kamenice přiřítila coby snoubenka Eduarda Valšíka. Mírnou vadou na kráse jejich vztahu byl propastný věkový rozdíl. A ten také vedl k rozpadu románku, který si Bibi malovala jako osudový.

Zatímco Eda se vrátil k milované exmanželce Běle Valšíkové, Mrázková zůstala na ocet. Ufňukaná si prožila několik barových ostud, kdy se zmazala tak, že nemohla ani chodit. Zdálo se, že spása přišla v podobě nového záchranáře Marka. Jenže chyba lávky!

Přestože se Bibi do Marka po několika týdnech zaláskovala, z jeho strany se jí příliš něhy nedostalo. Nakonec se jí ho podařilo udolat a zlomit, ale její trápení stejně zdaleka nekončí. V Kamenici se totiž zčistajasna objevila Markova žena, o které si myslel, že zemřela ve válce na Ukrajině. Bibi má přirozeně strach, že vztah s Markem to vžene do záhuby. Doufejme, že se tak co nejrychleji stane, aby si Bibi uvědomila, že svět není růžovoučký, ale plný úskalí. A na štěstí musí člověk dřít, nepadá do klína, jak si mladičká princeznička myslí!

2. Ema Rytířová

Stačí se podívat na její maminku a hned je jasné, kde Emička přišla k povaze nafrněné nány, která počítá s tím, že všechny problémy za ní lusknutím prstu vyřeší tatínek. Mimochodem tatínek, kterého Emina matka sice nesnáší, ale stejně se s ním vyspí a zničí si tak vztah s primářem gynekologie Mázlem, věčným smolařem. A také tatínek, jenž se chová jako ředitel zeměkoule, ale ve skutečnosti jde o obyčejného doktůrka z nemocnice kdesi na zanedbaném předměstí Vídně, rozumějte v Brně.

Už z toho důvodu si Ema zaslouží v životě jen utrpení. Toho se jí dostává celkem dost v podobě anorexie, se kterou se léčila v blázinci. Ačkoliv jde o závažnou chorobu, kdyby postihla silnou osobnost, kterou Emička rozhodně není, nestalo by se, že by kvůli ní málem zabila dvě pacientky a totálně zazdila svého přítele Jakuba. Ovšem když už jsme u Mázlova syna, musíme poznamenat, že další životní bolest by měla Rytířová zažít jen za to, že si s ním něco vůbec začala.

Uvidíme, zda se Ema nakonec z anorexie dokáže úspěšně vylízat. Pokud ne, bude to jedině dobře. A klidně by jí osud mohl přihrát i definitivní vyhazov z nemocnice a nepřijetí na medicínu.

3. Tereza Benešová

Už když před lety vzala z Kamenice roha a přestěhovala se do Prahy, byla doktorka Tereza, dcera Edy Valšíka, na ránu pěstí do obličeje. Mizerná lékařka pokaždé zbabrala všechno, na co sáhla, a nejinak tomu je i po jejím návratu. Přidal se k tomu však ještě alkoholismus a neustálé fňukání nad blížící se ztrátou dcery, o kterou ji chce připravit exmanžel právě proto, že si Tereza ráda přihne.

Život plný zmaru se za Terezu snaží řešit Valšík a její strejda Jindřich. Chodí kolem ní po špičkách a přistupují k problému tak, jako by za něj Tereza vůbec nemohla. Jenomže veškeré trable si způsobila máma malé Alžbětky naprosto sama, a tak by za to měla i pykat. V ideálním případě ji soud zbaví nároku na dceru, vykopnou ji z nemocnice a skončí v protialkoholní léčebně.

4. Vilém Brouček

Zdravotní bratr Vilém Brouček je velmi zvláštní kapitolou v kamenickém dění. Pohnojí vše, k čemu se jen přiblíží, a kdyby nebylo Darka s Lucií, kteří jsou jeho jedinými opravdovými kamarády, měl by sociální život na minus dvojce. Takhle je na nule a alespoň má dojem, že na něčem může stavět. Co na tom, že jeho dojem je zcela mylný.

Brouček dlouho nemohl najít ženu. Když se mu poštěstilo a on si konečně užil divokou soulož, ukázalo se, že si žena, do níž se během pár dní stihl zamilovat, chtěla jen užít s obtloustlým slonem v porcelánu. Chtěla zkrátka vědět, jaké to je. A tak Vilém upadl do depresí a odešel do kláštera. Z toho se vrátil a jeho srdce opět vzplanulo, tentokrát touhou po sestřičce Květě Hrzánové.

Květa ho nejdřív nesnášela, pak se s ním skamarádila, potom ho odmítla a nakonec to s ním chtěla zkusit. Osud ale Vilémovi opět hodil klacky pod nohy a místo romantického randíčka se málem stala tragédie, když dceru Hrzánové Františku srazilo auto. Vilíka pak vyrazili z nemocnice, a přestože to nyní vypadá, že ho vezmou zpátky, vidíme to jako velkou nespravedlnost. Vilík si zaslouží pykat, protože je nadutý. Měl by trpět, aby si uvědomil, že skvělou babu získá až tehdy, kdy vymaže ze svého slovníku rádoby vtipné frázičky a shodí nechutné panděro. Protože jsou lidé, kteří to zvládli.

Související články

Další články