Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

4 věci, které UDĚLÁ Jordán, až se dozví, že je OTCEM dítěte labilní pradleny, které přejel tátu

+ Dalších 63 fotografií
ULICE
GLOSA: V posledním půl roce se v seriálu Ulice neudálo nic napínavějšího než trojúhelník Maléř, Maléřová a číšnice Šárka. Už se zdálo, že tahle pomalu svatá trojice ovládne Ulici na pěkně dlouhou dobu, ale to nikdo nečekal, že se ve vybouřeném Jordánovi probudí opět jeho staré já a bude korunován rozsévačem roku...

Všichni moc dobře víme, že Matěj Jordán je v Ulici považován od dob své puberty za pořádného sekáče. Začalo to Adrianou a pokračovalo davem holek, jejichž jména si nelze ani zapamatovat.

Jenomže před nějakou dobou prošel Jordán evidentně nějakým podivným přerodem a stal se z něj vcelku zodpovědný kluk, který nemá konečně úplně holou zadnici a dokáže si přijít na pěkné peníze.

To by si ale nesměl nabrnknout první sviňu, která mu skočí do postele. Ája není jenom pořádná svině, ale je to také vypočítavá potvora, která sice moc krásy nepobrala, ale moc dobře ví, kam má vlézt a jak moc hluboko, když je třeba. A to se samozřejmě v dnešní době počítá.

Matěj Jordán ale pochopil, že u zrzavé potvory ho štěstí nenechá, a zamiloval se do hodné pradleny, které ještě předtím srazil tátu. Katarína má dobré srdce, na rozdíl od zrzavého přízraku v lodičkách, ale je trochu labilní.

Bohužel Jordán se při hrátkách s pradlenkou trochu více odvázal a výsledkem je, že bude otcem. Podívejte se na čtyři možné scénáře, které se pravděpodobně odehrají.

1. Matěj Jordán pokorně poklekne, požádá pradlenu o ruku, vezmou se a budou jedna velká šťastná rodina.

2. Hysterická pradlena ztropí další scénu, po které s ní nebude chtít mluvit ani vlastní táta, a odmítne žít s Jordánem. Peníze si od Matěje brát nebude, protože je samozřejmě samostatná, silná žena, která to všechno zvládne. Jordán dítě bude moct vídat a po čase stejně spolu skončí.

3. Pradlena udělá scénu, odmítne Jordána, odmítne peníze a Matějovi řekne, že dítě nikdy neuvidí a bude ho vychovávat sama.

4. Matěj omylem se zbytkovým alkoholem v krvi srazí pradlenu na přechodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články