1. Zrychlí se vám metabolismus

Pití čisté vody vám pořádně nakopne metabolismus a vy začnete víc spalovat. A to až o 24 % víc! Když 15 minut po jídle vypijete sklenku teplé vody, tak tekutina nedovolí tukům, aby se usadily. Navíc lépe vstřebáte živiny z jídla.

2. Zhubnete

Tady je to logické. Pokud se vyhnete různým slazeným limonádám a méně kvalitním džusům z krabic, tak půjdou kila dolů. Navíc se budete cítit lehčí a zdravější. Nejlepší je začít s vodou hned od rána. Nedávejte si hned nalačno kávu nebo čaj, ale zkuste vodu, třeba s citrónem, která je jako „sprcha“ pro vaše tělo. Už za týden se vám po ranní sklence zlepší funkce střev, přestanete být nafouklí a budete chodit pravidelně na záchod.

3. Stop vráskám

Už za měsíc se pozná pravidelné pití vody i na vaší kůži. Rozdíl pocítí hlavně ženy. Voda totiž pročisťuje celý organismus a dodává buňkám elasticitu. Prostě svoji pleť musíte hydratovat i zevnitř, nejen spoléhat na drahé krémy proti vráskám.

4. Více energie

Díky pravidelnému pití vody začnete rychleji vyplavovat toxiny z těla a zlepší se prokrvení celého těla. Tím pádem získáte více energie na všechno, co zrovna potřebujete zvládnout!