Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

4 věci, které se stanou s vaším tělem, když budete 30 dní pít jenom vodu!

Zdroj: profimedia.cz
Lijete do sebe horem spodem všelijaké sladké džusy a ochucené limonády a máte pocit, že to není tak úplně dobré pro vaše tělo? Tak to si myslíte správně! To nejlepší, co pro sebe můžete udělat, je dopřát si pravidelný pitný režim s co nejmenším množstvím cukrů a éček. Jak by to vypadalo, kdybyste jeden měsíc pili jenom vodu?

1. Zrychlí se vám metabolismus

Pití čisté vody vám pořádně nakopne metabolismus a vy začnete víc spalovat. A to až o 24 % víc! Když 15 minut po jídle vypijete sklenku teplé vody, tak tekutina nedovolí tukům, aby se usadily. Navíc lépe vstřebáte živiny z jídla

2. Zhubnete

Tady je to logické. Pokud se vyhnete různým slazeným limonádám a méně kvalitním džusům z krabic, tak půjdou kila dolů. Navíc se budete cítit lehčí a zdravější. Nejlepší je začít s vodou hned od rána. Nedávejte si hned nalačno kávu nebo čaj, ale zkuste vodu, třeba s citrónem, která je jako "sprcha" pro vaše tělo. Už za týden se vám po ranní sklence zlepší funkce střev, přestanete být nafouklí a budete chodit pravidelně na záchod.

3. Stop vráskám

Už za měsíc se pozná pravidelné pití vody i na vaší kůži. Rozdíl pocítí hlavně ženy Voda totiž pročisťuje celý organismus a dodává buňkám elasticitu. Prostě svoji pleť musíte hydratovat i zevnitř, nejen spoléhat na drahé krémy proti vráskám.

4. Více energie

Díky pravidelnému pití vody začnete rychleji vyplavovat toxiny z těla a zlepší se prokrvení celého těla. Tím pádem získáte více energie na všechno, co zrovna potřebujete zvládnout!

Související články

Další články