Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

4 věci, které dělají jen nešťastné ženy: Týká se to i vás?

Život nás někdy dostane do zvláštních situací, a tak pokud jste zrovna na dně a máte pocit, že se vám nic nedaří, nezoufejte a radši se snažte najít cestu na výsluní. Víte, podle čeho se pozná nešťastná žena na sto honů?

Je normální, že občas nemáte svůj den. Cítíte se smutná a podrážděná, to ještě nemusí znamenat, že patříte do kategorie nešťastných a životem zklamaných žen. Podle čeho nejlépe rozpoznat, jestli je na čase proti své špatné náladě začít bojovat? Vystačíte si se 4 ukazateli, které dělají jen opravdu zoufalé ženy.

1. Odmítáte odpustit

Umění odpouštět je jednou z nejdůležitějších vlastností, které byste se měli rozhodně naučit. Pokud to totiž neumíte, blokujete si tím šťastný a spokojený život. Každý občas dělá chyby, a tak buďte velkorysí.

2. Málo spíte, málo jíte

Nemůžete spát ani jíst, místo toho jen sedíte a koukáte do blba. Z ničeho nemáte radost a hlavou vám neustále běží děsivý film, který vám dělá ne jednu vrásku na čele.

3. Izolujete se od okolního světa

Nemáte zájem vídat se s přáteli ani rodinou. Nejradši jste sama se svým smutkem a nechcete se ze své samoty vymanit. Měla byste ovšem mít na paměti, že ostatní by vás mohli přivést na jiné myšlenky.

4. Je pro vás extrémně důležité, co si myslí druzí

Neustále se zabýváte tím, co si o vás myslí druzí a neustále to také řešíte. Pokud nemáte dostatek sebevědomí, abyste se obhájili sami před sebou a před světem, je na čase s tím něco dělat.

Mohlo by vás zajímat

Další články