Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

4 věci, které dělá úplně každá žena před milováním

Zdroj: profimedia.cz
Vážně jste si mysleli, že sex je vždy naprosto neplánovaný a spontánní? Minimálně na začátku vztahu k němu dochází až po provedení určitých činností. My pro vás máme 4 věci, které dělá zaručeně každá žena před sexem.

Zatímco muži se na sex nijak zvlášť nepřipravují, a když si vezmou čisté trenky, je načase slavit, my ženy jsme v přípravách malinko náročnější. Napadlo vás někdy, co všechno děláte před tím, než ho pustíte do svých kalhotek? My pro vás máme 4 základní body přípravy

1. Hygiena

Bez umyté frndy ani ránu. Asi žádná žena nepropadne milostným hrátkám po celém dni v jednom oblečení. Necítila by se přitažlivě a sex by si neužila. Proto je ochotná si před prvním postelovým rande zajet klidně desítky kilometrů jen tak na otočku do sprchy a zase zpátky. K tomu na sebe nalijeme minimálně litr voňavky, namažeme se, prostě na našem těle nebude jediná vada.

2. Holení

No bez perfektně vyholené číči kalhotky určitě nesundáme Navíc kdo z nás má pořád oholené nohy a podpaždí? Prostě přípravy jsou důležité. Možná po deseti letech v manželství vám na těchto věcech nebude záležet, ovšem na začátku vztahu jsou chlupy problém číslo jedna.

3. Intimčo

Pokud je to ve vaší moci a právě vy připravujete romantický večer, rozhodně nezapomenete na svíčky a plátky růží. Ženy mají romantiku prostě v krvi a nachystat intimní a příjemnou atmosféru je pro ně prostě přirozené. Přece se nebudete milovat v rozbordelařené a osvětlené místnosti.

4. Sklenička vína

Čím jiným zmírnit nervíky než skleničkou dobrého vína. Víno k ženám a sexu prostě neodmyslitelně patří, takže v rámci příprav žena nezapomene sáhnout po lahvince

Související články

Další články