Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

4 věci, které by holka z Moravy nikdy neudělala. Pražačky, za tohle se styďte

Zdroj:
Všichni moc dobře víme, že mezi holkami z Prahy a Moravy je dost velký rozdíl. Zatímco pro Pražačky jsou jisté věci naprostou samozřejmostí, tak moravská děvčata by na něco takového ani nepomyslela. Podívejme se na čtyři věci, které by holky z Moravy nikdy neudělaly a pražské dívky by se za ně měly stydět!
  • 1. Nepředhazují se chlapům jako kus žvance

Holky z Prahy mají z nepochopitelných důvodů ve zvyku kluky lovit a podbízet se jim jako nějaké laciné holky. Většinou chodí do barů v hejnech, aby se necítily v ohrožení, protože v tlupě svých přiblbých kamarádek je každá hrdinka. Pokud mají ještě zbytky nějakého studu, tak ten samozřejmě po pár deckách vína zmizí. Zatímco chlapi, kteří sedí opodál, si dávno všimli kvičícího davu potrhlých ženských a nepřejí si nic jiného, než aby si jich dámy nevšimly, tak děvčata pomalu, ale jistě sbírají všechnu odvahu, kterou jim dodává alkohol.

Tohle by moravská děvčata nikdy neudělala. Nejenom že dokážou vypít galon chlastu a přitom si zachovat soudnost a vtip, ale rozhodně se nechodí bavit kvůli tomu, aby za každou cenu odcházely domů s úlovkem. Ostudu sice udělají, ale takovou, na kterou s úsměvem vzpomínáte ještě další měsíc. Nejsou přehnané, afektované a zachovávají si svoji důstojnost, i když tancují nad ránem na stole. Co si tak v tomhle vzít Pražačky trochu příklad?

  • 2. Vydrží víc než kůň

Když jdete na pořádnou party s holkou z Moravy, tak si můžete být jisti, že zažijete jednu z legendárních nocí ve vašem životě. Převážně Ostravačky umí vymyslet geniální plán na celý večer a nebojí se být organizátorkami. Nepotřebují být něčí ocásek nebo se za někoho schovávat. Navíc vydrží opravdu hodně, a to byste nevěřili, kolik druhů alkoholu jsou schopny do sebe naládovat, aniž by se uprostřed večera svalily na zem nebo pozvracely do kouta naproti baru.

Kdežto Pražačky jsou jedna velká katastrofa. O tvrdém alkoholu nemůže být ani řeč, takže se chlapi v jejich přítomnosti docela nudí. Neustále potřebují mít po svém boku další kamarádky, které se smějí jejich hloupým vtipům a narážkám. Kolem ranní hodiny se jim začíná roztékat make-up a už to nejsou ty žhavé kočičky jako v sedm večer. Tohle se vám s Moravačkou nikdy nemůže stát!

  • 3. Když jde do tuhého, klidně nasadí krk

Všichni moc dobře víme, že když se pije, tak čas od času dojde k nějaké té potyčce. Je známo, že pražské holky jsou poněkud hysteričtější a dokážou udělat z malé věci takový nesmysl, že s nimi nebudete chtít jít ven dalších pár měsíců. A to nemluvíme o tom, že se nějaká dychtivá Pražačka připlete do rvačky a nedopatřením dostane ránu, protože si nána neuvědomí, že tam nemá co dělat. To je pak peklo na zemi.

Kdežto holky z Moravy nevyvede z míry ani pár facek. Navíc nejenom že se do rvaček nepletou, protože to není jejich věc, a počkají, až to skončí, a pak si se všemi aktéry dají po půlce, ale také hystericky nevolají hned policii a neřvou přes celou Stodolní jak pošahané krávy.

  • 4. Nikdy se k nikomu necpou

Holky z Moravy mají hned několik zásad, mezi které patří mít zadní vrátka. Nikdy nepočítají s tím, že když někam razí, tak si tam zákonitě musí najít mužského, u kterého přespí. Vždycky se mají kam vrátit, protože s přibývajícím alkoholem stoupá nejistota a ony vědí, že děvčata jsou v těchto situacích příliš urputná, a tudíž otravná a asexuální.

U holek z Prahy to funguje přesně naopak. Tak co, neměly byste nad sebou trochu popřemýšlet, drahé Pražandy?

Související články

Další články