Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

4 triky, jak vytvořit rodinné hnízdečko lásky a přitom neudělat vůbec nic

O lásku se musí pečovat.
Zdroj: Profimedia.cz
O lásku se musí pečovat, ovšem nebyly bychom to my ženy, abychom nevymyslely, jak mít s tím pečováním co nejmíň práce. Tohle jsou 4 triky, které z vás udělají super ženu, přestože pro svého drahého zas tolik neuděláte.

Zamilovaní až do konce. Ano, i takové páry jsou. Věřte tomu nebo ne, ale i po letech se můžete věrně milovat, respektovat a rádi se překvapovat. Pro fungující a dlouhý vztah je ovšem potřeba něco obětovat. Protože jsme my ženy ovšem chytré a rozhodně to s tou obětí nehodláme přehánět, máme pár triků, jak muži navodit iluzi, že má tu nejlepší ženu, a přitom zas tolik neudělat.

1. Kupované jídlo

Jednou za týden nachystejte svému muži opravdu luxusní večeři. Tvařte se tak, že jste pro něj pohoštění chystala celý den, maso nakládala několik hodin, vše vyrobila a nic nekoupila. Tato iluze se předá muži. My zavoláme do první restaurace a tam objednáme jídlo s sebou. Doma sklidíte úspěch a vy sama budete mít moře času na sebe. Je to sice podvod, ale když nám zaručí náruč a polibky, proč trochu nepodvádět.

2. Pravidelná masáž

Kdo by nemiloval masáž zad po těžkém dni. Pokud budete svého muže tímto rituálem pravidelně obohacovat, bude z toho u vytržení. Co na tom, že celá masáž bude trvat pár minut, a ne hodinu. Když se klukům pochlubí, že se o něj perfektně staráte, nikdo se ho nebude ptát na dobu masáže a vy budete za hvězdu.

3. Malý dáreček nikdy neurazí

Akce vždy vyvolává reakci. Proto pokud budete svého miláčka překvapovat, bude překvapovat i on vás. Zkuste začít kosmetikou nebo třeba novými trenkami. Na vás pak určitě čeká dáreček v podobě kabelky nebo třeba šperku, což je za pár trenek slušná výměna.

4. Sledujte sportovní program

Ani netušíte, jaké nadšení způsobíte muži, který přijde z práce k nachystané televizi s puštěným fotbalem. Muž bude zamilovaný v tu chvíli o 110 % víc a vy si užijete dlouhých 90 minut jen a jen pro sebe. Občas se zatváříte, jakože vás zajímá výsledek, ale jinak si nalakujete nehty nebo prolistujete nejnovější číslo oblíbeného časopisu.

Související články

Další články