Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

4 TOP padesátnice Česka: Odvázaná mrška Kuklová i obdařená Blanarovičová

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Sexy fotky
Jestli jste si mysleli, že ženy po padesátce nemají co nabídnout, tak jste byli na velkém omylu. V českém šoubyznysu máme hned několik pořádných roštěnek, kterým už je přes padesát, ale nikdo by jim takový věk netipoval. Navíc jejich dokonalé postavičky budí dojem, že jejich majitelky mají tak o dvacet let méně. Pojďme se podívat na 4 nejžhavější padesátnice Česka!

Míšu Kuklovou znají lidé jako představitelku princezen z pohádek Z pekla štěstí nebo O létajícím ševci. Herečka si bedlivě stráží své soukromí a příliš nevyhledává pozornost. Sociální sítě překvapivě má, ale že by jim holdovala jako jiné celebrity, to se říct nedá. Tentokrát ale udělala výjimku a fanoušci jsou velmi mile překvapeni.

Herečka zveřejnila snímek, na kterém je jenom v plavkách a má naprosto dokonalou postavu. Ostatním ženám tak dává jasný vzkaz. V padesáti rozhodně nepatříte do starého železa.

Lucie Bílá před nedávnem obnovila vztah s o sedmnáct let mladším zajíčkem Radkem Filipim a společně si odjeli užívat letní romantické chvilky k moři. Zpěvačka se dlouhodobě pyšní perfektní postavou a navíc miluje černou barvu, která ji opticky zeštíhluje. Hned několik výhod najednou.

Jde vidět, že když se Lucii daří po pracovní i soukromé stránce, tak jenom kvete. Hodně lidí se shoduje na tom, že snad nikdy nevypadala lépe než teď. A my musíme uznat, že mají pravdu.

O Yvettě Blanarovičové se říká, že snad našla lék proti stárnutí. Jen málokdo by při pohledu na žhavou herečku tipoval, že za pět let oslaví kulatiny. Yvetta vypadá vskutku senzačně, ale určitě to není zadarmo a na svém těle musí pořádně makat.

Blanarovičová každopádně patří mezi ty ženy, které si klidně mohou dovolit vzít na sebe odvážnější model a stále budou za dámy. Takže do téhle skupiny nejžhavějších dam po padesátce právem náleží.

Kateřina Brožová vypadá stejně už dvacet let. Herečka a moderátorka se pyšní výstavním tělíčkem, po kterém musí pokukovat každý muž. A Kateřina se netají tím, že své partie nemá úplně zadarmo.

Pracuje na nich v posilovně. „Občas cvičím, je potřeba na to trošku dbát,“ vysvětlila s tím, že samozřejmě genetika je genetika. Uznejte sami na snímcích, že Kateřina se má čím chlubit.

Související články

Další články