Při každém pohledu do zrcadla se snažíte vykouzlit z jedniček minimálně trojky. Proč? Myslíte si, že budete víc sexy a chlapi se o vás poperou? Proberte se! Obří balóny nejsou už dávno v módě a my pro vás máme 4 zaručené tipy, které vám život s malým poprsím usnadní.

1. Potisky

Berte svůj nedostatek jako velkou výhodu. Právě vy můžete nosit nejrůznější trendy trika s různými potisky. Na obrovských melounech vypadá roztáhlý obrázek naprosto děsivě. Vytáhněte tedy ze skříně nejrůznější svetry, trika, mikiny s potiskem a vyrazte ven. Uvidíte, že se budete cítit naprosto parádně.

2. Sexy v každé situaci

Vaší velkou výhodou je, že můžete nosit nejrůznější tvary a materiály podprsenek. Ženy s velkým poprsím mají dost často na výběr pouze jeden druh a vy si můžete pořídit tisíce podprsenek a každá vám sedne. Budete tak moct být sexy za každé situace!

3. Doplňky nic nezkazíte

Můžete nosit výrazné a masivní šperky, pestré šály a budete vypadat skvěle. Právě ženy s menším poprsím si můžou dovolit svůj dekolt vyzdobit, čímž pozvednou pozornost na prsa. S dokonalými doplňky si žádný chlap nevšimne, že pod trikem nic nemáte.

4. Push-up

Tak právě vy si můžete užít nošení push-up podprsenek. Ženy s většími ňadry jsou většinou zoufalé při výběru podprsenek, protože push-up výplň je už skoro v každé a jim se tak poprsí dostává až k zubům. Vy si ovšem vykouzlíte zatraceně sexy dekolt.