Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

4 slavné matky, které se vyfotily při kojení, teď se k nim přidala další

Mnoho slavných žen se chlubí fotkami, na nichž kojí své děti.

Trend kojících matek podporují i slavné ženy, které fotografie, kde krmí své ratolesti, rády umisťují na sociální sítě. Před několika dny se k nim přidala topmodelka ruského původu Natalia Vodianová (32), která porodila v květnu čtvrté dítě.

Kráska se na Instagramu pochlubila černobílým snímkem, kde na jejím těle leží syn Maxim, kterého modelka kojí. „Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku, od Paola, Maxima a mě. Miluji tě,“ napsala k fotce kráska.

Natalia Vodianova

Na internetu se nedávno objevila fotografie brazilské topmodelky Gisele Bündchen (33), jak kojí dceru Vivian, zatímco na její dokonalé vizáži pracují profesionálové.

Gisele Bündchen

To australská modelka Miranda Kerr, známá z kampaní pro Victoria's Secret, už zveřejnila kojící fotky se svým synem Flynnem dokonce dvě. Na téhle jsou mu tři měsíce.

Další slavná modelka, původem z Dánska, Doutzen Kroes se pochlubila fotkou, kde kojí syna Phyllona během pracovní pauzy.

Móda těchto fotografií ale nepostihla jen modelky. Třeba zpěvačka Pink (34) uveřejnila v červnu 2012 na sociální síti fotku, kde krmí svou dceru Willow.

Související články

Další články